7.5 14 hindajat

Bauhaus
http://www.bauhaus-eesti.com

Kodu-, aia- ja ehituskaubad. Tallinnas Tähesaju tee 8. Lisas Weardas 20.03.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kui Bauhaus Lasnamäel avati, olid seal mingid unelmahinnad, kõik asjad maksid oluliselt vähem kui ükskõik millises teises ehituspoes.
Harjusin juba ära hinda vaatamata kassasse sõitma, kui ükskord märkasin et hinnad on teinud kohutava hüppe. Praegu on Bauhaus pigem kallimapoolne ehituspood.
Ruumi on palju ja valik on üsna suur ja tooted on loogiliselt paigutatud. Olen ostnud vannitoa ja wc seina- ja põrandaplaadid ja wc valamukapi, mitu laelampi, võrkaia ja maasika-ampli ja sepistatud amplikonksu veel palju muud.
Halb kogemus oli ükskord värvi segamisega, kus hoolimata õigesti antud värvikoodist segati kuidagi hoopis vale toon kokku. Värvileti müüja küll vaidles alguses vastu, eks see 5L värvipott läks vist tema palgast maha - aga Infoletis probleeme polnud, valesti segatud värv võeti tagasi ja asemele sain õige.
Kord ostsin kaks laelampi, mis kohe üldse tuppa ei sobinud, ka nende tagasivõtmisega polnud mingit probleemi, vastu sain kinkekaardi, mida vist pole siiani lõpuni ära kasutanud.
Kokkuvõtteks - ilus ja korralik kaasaegne ehituspood. Ebaviisakat teenindust ei ole õnneks kogenud. ptui ptui ptui.”

17.04.2012 21:34 - twoFingers
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kauplus ja valik mulle isegi meeldib, kuigi seal on palju ebavajalikku kraami ka (mingid veidrad kaablid jms, mida ammu ei kasutata), aga mis tõmbab kogu asjale vee peale on täiesti ebakompetentne ja ebaviisakas teenindus. Korduvalt proovitud, see on ülimalt veider, mis seal teeninduse osas toimub.”

20.03.2012 20:47 - Weardas
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.bauhaus-eesti.com Bauhaus arvustusi (review)Otsi Google abil: bauhaus (review)