7.9 13 hindajat

Apple iOS 5

Apple'i mobiilsete seadmete operatsioonisüsteemi viies generatsioon. Maht umbes 775 MB. Lisas jaanpoiss 13.11.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Apple hakkab microsoftiks muutuma. iOS 5 on bugine ja eriti nõme on Apple klienditeenindus kellest pole üldse mingit abi.
Meil näiteks on nii, et müügiesindajatel on iPadid ja kui iOS 5 välja tuli, siis ükspäev uuendasin 4.3.5 pealt 5 peale. Pärast seda ei tööta neil enam kontori wifi (autentimine sertifikaadiga). Tagasi iOS 4 peale ei ole võimalik minna, on Apple ametlik vastus. Noh jah kui on olemas mingi enda image, siis tehniliselt seda saab küll teha, aga ametliku esinduse suhtumine on nõme. Ja bugist softi ilma testimata klientidele saata, see on juba täpselt nagu microsoft.
iOS 5 ainuke pluss on see, et seade ei ole enam arvutist sõltuv. Näiteks varasema, 4. versiooniga iPad on on sisuliselt zombi, ta vajab isegi poest ostes kõigepealt arvutiga ühendamist ja arvutisse iTunesi installimist. Alates 5. versioonist on iPad juba poest ostes ka ilma arvutita kasutatav.
iTunesi installimine võib tunduda tühja koha pealt probleemi tekitamisena, aga kui on vaja näiteks installida üle ühe iPadi, on jama kui palju, põhjuseks just Apple idiootsed reeglid. Näiteks ei saa ühe arvutiga siduda üle 5 seadme. See ei ole ka kuskil dokumenteeritud ja iTunes'i veateade on lakooniline "Please contact iTunes support". Netist õnneks leiab piisavalt palju frustreeritud klientide hädakisa ja nõuandeid, aga ikkagi on Apple süsteem ikka loll mis loll. Mitmed appid, näiteks MobileIron ja Junos Pulse, ei lähe esimesel korral installides käima ja annavad arusaamatuid veateateid, mille peale iOS freezeb või pange paneb ja kasutajasõbralikkusest on asi kaugel.”

14.11.2011 01:33 - lizard
lizard on seda arvustust muutnud: 14.11.2011 02:03
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
14.11.2011 11:25 Nimetu
Ma ei saa aru, mida sa siin bugideks pead? See, et iOS5-l on mingi funktsioon puudu, pole bugi (bugi on olemasoleva funktsiooni mitteõige toiminine või mittetoimimine). Kui nad sellest funktsioonist üldse ei loobunud, siis küll nad selle hiljem lisavad. See, et rakendused ei toimi, pole aga OSi süü, vaid rakendusetegijate oma. iOS5 oli mingi pool aastat testimisel rakenduse ehitajate käes ja kui nad selle ajaga ei jõudnud enda rakendust uuele platvormile üle viia (nagu ei suutnud Delfi), siis ongi rakenduse uue OSi all seni katki, kuni rakenduse tootja võtab vaevaks update arendada ja välja lasta.
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Apple iOS 5 arvustusi (review)Otsi Google abil: apple ios 5 (review)