7.8 25 hindajat

American Beauty Car Show
OÜ Montenero

American Beauty Car Show on Baltimaade suurim ameerika autode üritus, mille raames toimuvad näitus, kokkutulek ja kiirendusvõistlus ning saab kuulata parimat live muusikat. Lossihoovis sees saab näha suurt hulka erinevaid näituseautosid. Väljaspool lossimüüre on kokkutulekuala, kuhu kogunevad kõik ameerika päritolu kahe- ja neljarattalised sõiduvahendid, tähtis ei ole välimus ega mootorimaht. Ürituse viimasel päeval toimub läbi linna Eesti autoderohkeim rongkäik. Traditsiooniliselt toimub viimasel päeval ka kiirendusvõistlus.

Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
06.05.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Suve vingemaid üritusi üldse, kogu linn on mootorimüra täis ja ameerika iludused kruiisivad läbi (vana)linna. Rahvast ka muidugi murdu, aga tasub trügimist.”

06.05.2013 09:52 - Gabor
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Väiksemaid kruiise-näituseid on Eestis suve jooksul veelgi, kuid Haapsalu näitus (koos pühapäevase kruiisiga ja kiirendusvõistlusega Kiltsi lennuväljal) on ikka täiesti legendaarne. American Beauty Car Show läheb iga aastaga suuremaks ja paremaks, Haapsalu täitub üheks nädalavahetuseks ameerika autodega ja võib julgelt öelda, et ainuüksi pühapäevast kruiisi tuleb tee äärde pealt vaatama ja kaasa elama terve linn ja paljud kaugemaltki. Kui piletiraha ei taha maksta või näituseautode lähemalt vaatamine ja kontserdid ei huvita, siis tegelikult saab sellise mõnusa tunde kätte ka ainult kruiisi vaadates. Nüüd tuleb vist aga klapptoolid kaasa võtta, sest mitmesaja auto möödasõit koos rehvisuitsetamisega venib ikka väga pikaks.

Tegelikult aga on mõtet ikka lossihoovi sisse ka minna, sest selliseid autosid juba iga päev ei kohta. Vaata American Beauty Car Show 2014 näitusele saabuvaid autosid: http://www.american.ee/abcs/2014-2/naituse-autod/

Huvilistel soovitan kohale jõuda enne hindamise algust (laupäeval 12:00), sest lisaks autode silmailule pajatavad mõned omanikud žüriile oma autode kohta igasugu naljakaid/kummalisi asju. Ja autosid tutvustavad/kommenteerivad päevajuhid Margus Pilt ja Lauri Tõnspoeg.

Veel soovitan ka ööbimiskoha varakult ära bronnida, sest samal nädalavahetusel on palju üritusi ja Haapsalus ei ole just teab mis palju majutusvõimalusi. Kuigi alati on muidugi ka telkimise variant.”

06.05.2013 01:00 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Priit on seda arvustust muutnud: 02.07.2014 13:01
Hinnang arvustusele:
  +5   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe OÜ Montenero American Beauty Car Show arvustusi (review)Otsi Google abil: oÜ montenero american beauty car show (review)