8.1 10 hindajat

Defence
Vitamin Well

Tsitruse-leedriõie maitsega vitamiinivesi. Lisatud C ja B12 vitamiini ning tsinki. Lisas fafa 27.10.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kõik Vitamiin Welli joogid on suurepärase maitsega. Enda lemmikuteks saanud Care, Defence ja Reload - viimane siiski pigem trennis. Hind võiks olla veidi soodsam, nii 1.50. Õnneks on aeg-ajalt allahindlusi ning vahel võib head asja endale ka täishinnaga lubada!”

20.02.2015 15:40 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Mulle meeldib väga see jook, minu arvates parim karastusjook Eesti turul üldse, väga hea just jahutatult. Väga hästi kustutab janu ning eriti mõnus on igapäevaselt joomiseks, ka trennis on seda mõnus tema maheda maitse pärast juua. Super, et on tehtud jook, mis on nii tervislik kui ka suurepärase maitsega!”

21.02.2013 11:12 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Seda jooki on raske defineerida. Tahaks öelda, et vitamiinivesi, aga samas on tegemist hägusa ja magusapoolse joogiga, mis vee definitsiooniga eriti kokku ei lähe. Samas pole maitse ka nii tugev, et seda päris kindlalt mingiks muuks asjaks nimetada saaks.
Kuna maitse ei ole intensiivne (on tunda küll nii tsitrust kui leedripuud), siis saab pooleliitrise pudeli kergesti ühe korraga hinge alla panna. Külmalt on joodav, soojalt ei kujuta ette, natuke liiga lääge selleks.”

27.10.2012 19:22 - fafa
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Vitamin Well Defence arvustusi (review)Otsi Google abil: vitamin well defence (review)