8.7 9 hindajat

Tsiistre teemaja
http://www.facebook.com/tsiistreteemaja

Söögikoht Tsiistres, Misso vallas. Lisas Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
02.08.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Mina kahjuks roogade maitsmiseni ei jõudnud. Korraldasin suuremale seltskonnale ringkäiku Lõuna-Eestis. Nendeks puhkudeks valin alati väikesid mõnusaid kohti, et oleks vaheldust ja toetada ettevõtlike inimeste elu maal. Lõuna sai kokku lepitud. Kohale jõudes ei olnud leti taga olnud naisterahval õrna aimugi, et me tuleme. Ütles oodake. Tõi märkmiku ja vaatas, et on jah kirjas, et täna kell 13 on lõuna. Küsisin, et kas te unustasite ära? Jah, vastas ta. Küsisin, et kas on mingi võimalus, et Te olete suuteline midagi 22-le inimesele kohe organiseerima? Vastuseks kõlas: "Ma olen päev läbi üksi". Kõik. Nii ma siis seisingi seal koos kamba näljaste inimestega keset metsa. 0 vabandust või seletust. Mina ei saa aru, kuidas nii saab. Minule, kui ürituse korraldajale väga negatiivne kogemus. Isegi, kui koht on armas ja toidud võibolla maitsvad, siis mina tulevikus sinnakanti sattudes teemaja olemasoluga ei arvesta.”

02.06.2016 20:18 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
05.06.2016 20:43 Nimetu
Uh, kahju küll, et nii läks. Omal on positiivsed kogemused, AGA muidugi mitte nii suure seltskonnaga ja ette pole reserveerinud ka seetõttu.

“Olles ise Võrumaalt pärit, olen alati ka sealtkandist läbi sõitnud ning Tsiistre teemajast fantastiliste emotsioonidega lahkunud. Maja on kaunis ning hubane, pererahvas südamlik ja abivalimis. Minu suureks üllatuseks on teemaja menüü väga mitmekülgne ja kaugeltki mitte traditsiooniline, samas vägagi taskukohane! Majaperenaine Maiden rääkis, et kasutab toitude valmistamisel võimalikult palju kohalikku toorainet ja lisab alati oma toitudele midagi ekstra erlilist, et muuta maitseelamus täiuslikuks. Nii võib menüüst leida selliseid hõrgutisi nagu pannil küpsetatud kohafilee Nopri Erilise paneeringus või pannil praetud latikafilee apelsinikastmes,
Õunaveinis küpsetatud pehme sealiha kukeseene kastmega või täistera penned vürtsika tomati- kikerherne kastme ja Nopri Erilise juustuga. See oli kõigest väljavõte ühe päeva menüüst, mil ise teemaja külastastasin. Eriliseks teeb koha minu jaoks ka see, et igale külastajale lähendatakse individuaalselt ja üksi päevamenüü ei ole "kivist". Majaperenaine arvestab võimalusel alati kliendi sooviga ja kui vajalik materjal köögis olemas, valmib hõrk roog täpselt kliendi maitseeelistuste kohaselt. Soovitasin Tsiistre teemaja ka tuttavatele Tallinnast, kes Lõuna- Eestis gruppiga tuuritasid. Noormehed tegid broneeringu ning hiljem leidus poistel tagasisideks ainult häid sõnu eriliste ja maitsvate toitude kohta. Kahju, et nii kaugel elan, muidu külastaks seda armast asutust oluliselt tihedamini. Soovitan soojalt!”

09.09.2015 16:03 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Kommentaarid:
10.09.2015 21:53 Nimetu
Ilus!

“Tegemist on hästi armsa söögikohaga või teemajaga, nagu nad end ise nimetavad. Imelises kohas, kuhu ei satu vist peaaegu keegi, kes just Nopri tallu uudistama ei ole läinud.

Avatakse see alles kell 12 ja avatud on kuni 8ni õhtul, aga vist ka mitte iga päev. Teenindus on nii sõbralik, et tekib tunne, nagu elaks ise ka seal külas. "Kaugel külas, vanaema juures.." Aga ometi istuvad laudades moodsad inimesed, iPhone ühes, MacBook teises käes. Moodsad aga toredad inimesed, minu kogemuse põhjal. Ja teenindajad... Sellist asja juba Tallinnas ei näe, sellist hoolivust, mis klienti kurjaks ajab. Nimelt tuli üks vanamees leti ääre porterõlut küsima, aga teenindaja ütles, et ta nägi küll, et too on autoga ja ei müü talle. Vanamees selgitas, et elab vaid 100 m kaugusel, aga teenindajaneiu ütles kindlalt, et mehel ei maksa punapeadega vaielda, need oma otsust ei muuda. Ning, et "ma tean küll, kus sa elad!". Armas ja hooliv.

Burgerisaiad olid otsas, seega tehti see kahe leiva vahele ja maitses küll koduselt ja mõnusalt. Mulgipuder samuti, mille saab kätte vaid 3 euroga. Üldse läks terve pere peale 11 eurot ja kõigil kõht nii täis, et natuke jäi vist toitu ülegi.. :)

Algusest lõpuni armas ja tore kogemus. Kel sinna kanti millegipärast asja peaks olema, siis soovituse saab minult see Tsiistre teemaja küll sappa :)”

02.08.2015 20:27 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.facebook.com/tsiistreteemaja Tsiistre teemaja arvustusi (review)Otsi Google abil: tsiistre teemaja (review)