7.3 4 hindajat

LaCrema Metsmaasika koorejogurt
Tere

Laktoosivaba koorejogurt, 5% rasva. Koostises rõõsk koor, suhkur, maasikad 3,3%, lõssipulber, metsmaasikad 0,7%, paksendaja (tärklis), piimavalgud, looduslik lõhna- ja maitseaine, leedrimarja- ja porgandimahl, juuretis. Lisas fabio 06.10.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Väga paks ja koorene jogurt, kreemjas. Maasikaid ja/või maasikamaitset võiks palju rohkem olla, praegu nagu sööks koort.”

17.10.2012 10:01 - zKertuz
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“See, et rasvasisaldus jogurtis on 5%, teeb oma töö. Jogurt on väga siidise konsistentsiga, natuke on tunne, nagu oleks tavalisse jogurtisse hoolikalt sisse segatud vahustatud koor. Kui hommikul aga pool liitrit seda siidisust hinge alla panna, siis saab aga selgeks, et 5% on ikka natuke paljuvõitu. Pisikeseks suutäieks oleks väga hea, aga terve pooleliitrine jogurt ära süüa... Pisut liig.
Aga tervitan seda, et lisaks igasugustele dieetasjadele pakutakse aina rohkem ka täisväärtuslikke toiduaineid -- kõigil ei ole kaaluprobleeme, tänan väga.”

06.10.2012 09:27 - fabio
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Tere LaCrema Metsmaasika koorejogurt arvustusi (review)Otsi Google abil: tere lacrema metsmaasika koorejogurt (review)