6.1 13 hindajat

Statoil / Made to Go
http://www.statoil.ee

Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
20.05.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Muidu Statoil on minu jaoks rohkem nagu hot-dogi koht, aga täna siis võtsin julguse kokku ja proovisin üle mitme aasta burksi, täpsemalt siis seda paljureklaamitud praemunaga uut burgerit.
Peab ütlema, et Statoili burger on paremaks läinud. Sai ei ole enam nagu svamm, vaid mõnusalt krõbe ja saia peale on tekkinud seesamiseemned. Ka pihv oli mahlane ja maitsev ja täiesti söödav. Neli marineeritud kurgiviilu, maitse järgi pakuks et Felixi Perekurk. Salatit oli parajalt ja kuigi pabertasku hakkas lõpuks tilkuma, ei saa öelda et kastet liiga palju või liiga vedel.
Küll aga ei olnud teenindaja vist väga tihti oma elus pidanud burksi komplekteerima, sahmis erinevate kappide ja sahtlite vahel ega leidnud midagi üles. Kuigi ma olin tellides leti taga ainus klient, siis paar minutit hiljem tuli ka üks õnnetu kütuse-eest-maksta-soovija, kelle pahased mühatused siis ülejäänud protseduuri veel mõned minutid saatsid. Kui tipptunni ajal ainukese teenindaja viieks minutiks hõivaks, siis vist lintšitakse ära?
Praemuna oli varem valmis praetud ja rändas ahju soojenema peale pihvi, mis veelgi ooteaega pikendas, minu poolest võiks need küll vabalt koos ahju visata.”

20.05.2011 15:52 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.statoil.ee Statoil / Made to Go arvustusi (review)Otsi Google abil: statoil / made to go (review)