Partner:
7.6 14 hindajat

Renault Dacia Sandero Stepway

Mootor: R-4, otto, 1598 cm³, Võimsus: 64 kW (87 hj) 5500 p/min, Pöördemoment: 128 Nm 3000 p/min, Käigukast: viiekäiguline manuaalkäigukast, Tippkiirus: 163 km/h, Aeg 0 - 100km/h: 12,4 s, Kütusekulu(l/m/k): 10,2/6,1/7,6 l / 100 km. Lisas Autoleht 29.04.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Dacia Sandero Stepwayl pole nelikvedu – maastikuautot see asendada ei suuda –, küll aga kõik muud omadused, mis kehvavõitu küla- või metsateel sõitmiseks tarvilikud.
Mõistagi on nelikveo olulisus sügavalt individuaalne küsimus, kuid Eesti oludes mööda nurgataguseid kruusateid sõites ja veoskeemi teemale ratsionaalselt lähenedes, osutub sellest üldiselt tähtsamaks auto põhja kõrgus. Seda, et mõni varakevadine või hilissügisene kruusatee vajaks kahte vedavat rattapaari juhtub ju harva, pigem kipub ikka põhi või mõni ülend maad kraapima. Stepway 17,5sentimeetrine (emamudelist Sanderost 2 cm kõrgem) kliirens vastab aga ligilähedaselt n-ö keskmise linnadžiibi näitajale.
Omadus, mis kindlasti tuleb kehvadel teedel sõites kasuks, on mugavaks timmitud vedrustus. Stepway saab suurepäraselt hakkama auklikuks sõidetud kruusateedega, vedrustus summutab löögid efektiivselt ning mängib kaasa tee ebatasasustega. Asfaldisõidul, ei pea vist mainimagi, Stepway aga mingeid sõiduelamusi ei paku, viib lihtsalt ja kiretult ühest kohast teise.

Miinused: tagasihoidlik turvavarustus, ebamäärasus asfaldil.
Plussid: sõiduomadused halbadel teedel, mugavus, hind.

Kokkuvõte: parim valik inimesele, kes nelikvedu ei vaja, kuid liigub palju kehvadel teedel ning soovib odavat autot.”

29.04.2010 10:16 - Autoleht
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Renault Dacia Sandero Stepway arvustusi (review)Otsi Google abil: renault dacia sandero stepway (review)