8.3 21 hindajat

Pampers Premium Care

Lisas MIB 09.04.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Meeldisid kuni numbrini 3 (kaasaarvatud): värvilt tagasihoidlikud valged, seest võrguga, ei olnud tugeva lõhnaga, märgamisindikaator olemas. Oleks olnud super kui seljal oleks kummriba olnud, tänu selle puudumisele paar korda seljalt ikkagi lekkis. Aga nr 4 oli ikka eriti suur pettumus, erineb nagu öö ja päev. Sees pole võrku, puudub märgamisindikaator, disaini ja värvilahenduse poolest on sobilikum poistele- valdavalt roheline ja sinine, seest jalgevahe sinakas-lillakas. Ja mis siiski kõige hullem -haiseb eriti jubedalt, panin mähkmed lausa õue tuulduma. Rohkem ikkagi ei osta, poes on valik suur ja leiab paremad mähkmed.”

19.10.2014 19:03 - Chloe
Chloe on seda arvustust muutnud: 19.10.2014 19:56
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Proovisime varasemalt teisigi mähkmeid: Libero, Muumi, Pampersi muu toodang jne. KÕIK teised mähkmed tekitasid lapsele ägeda mähkmelööbe. Nendega saime sellest vabaks. Imavad hästi, eelnimetatud probleemi, et laseb kakat läbi ei ole, kui mähet vahetada korrapäraselt ja mähe on õige suurusega. Isegi pärast 10h mähkme all olekut kannatab ära ka kaka ilma leketeta.
Ühegi teise peale enam tagasi ei lähe! Meie lapsele parimad :)”

31.08.2013 10:23 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kasutan neid vaheldumisi koos Muumidega. Ööseks ja kodust väljudes panen kindlasti need Pampersid, sest imavus on suurem juhuks kui ei saa nii tihti vahetada. Siiani pole ühtki leket ega õnnetust juhtunud. Väga õhukesed, riided istuvad ka seljas kenasti nendega, ei ole mingit mütakat püksis. ”

09.10.2012 13:37 - kirju
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Igavesti kallid mähkmed, samas eks pakk oli ka päris suur tegelikult. Iseenesest midagi väga erilist nad ei ole, ehkki tundub, et veidi pehmemad/painduvamad kui Liberod, mis on ka päris head tegelikult.
Mingit mähkmeallergiat pole nendega tuvastanud, ei ole ka tekkinud probleemi, et midagi kusagilt välja tuleks.
Ainus asi, et need on jah omaarust lõhnastatud, nii et mingi vastik tualetivärskendaja hais käib nendega kaasas.”

03.08.2012 19:04 - Liaania
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Pampers on küll kõige õhem mähe mida me proovinud oleme. Kui laps on midagi teinud, siis on seda kohe mähku suurusest näha sest see paisub suuremaks.
Seljaosa on nõrgim külg, magamise ajaks kasutame Huggiest või Liberot, sest Pampersi seljaosas ei ole kaitset kaka vastu. Mitu korda oleme riietele selja peale kakaplekid saanud ja neid pestes välja saada on päris raske eriti kui on valge riie.
Aga mänguajaks kui tita on kõhuli või istub on Pampers väga hea valik, ei sega liigutamist.”

12.05.2012 23:14 - Kristiina Saar
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Pampersi imav kiht on õhuke ja katsudes on sõrmede vahel tunda terakesi, mis vedeliku geeliks muudavad. Pissi imamisega saab see süsteem hakkama, aga vedel kaka ei imendu nii kiiresti ja väike osa voolab alati seljaosa vahelt välja. Seljaosas ei ole mingit kummi ega kõrgemat serva ka ees ja imav kiht ei ulatu eriti kõrgele, nii et alati kui tuleb kaka, on riided määritud.
Kahjuks sai kunagi allahindlusega neid Pamperseid suurem hulk ostetud, püüame ikka aegamööda ära kasutada. Siiski kui Pampers on all, siis kakamise hääle peale vallandub paanika. Kui väga kiirelt tegutseda, on vahel võimalik midagi päästa, enamasti aga tuleb vahetada ka riided, sest Pampers laseb läbi ka jalgade osast.”

11.05.2012 23:17 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Ei meeldi need mähkmed. Ja põhjuseid on mitu: esiteks pole need mõeldud imiku jaoks (kes teadupärast enamuse ajast lamab ning kelle kaka on vedel) - mähkmetel puudub seljaosal kumm ning ka imav osa lõpeb tükk maad enne seljaosa ülemist äärt ära. Teiseks need mähkmed haisevad ja kolmandaks jätavad üsna niiske sisepinna.
Ainuke pluss on see, et need on õhukesed ja kitsad. ”

05.05.2012 22:48 - Malviina
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Pampers Premium Care arvustusi (review)Otsi Google abil: pampers premium care (review)