7.0 6 hindajat

Medela Lutipudel Calma

Lutipudel spetsiaalselt välja töötataud süsteemiga, mis matkib võimalikult lähedaselt rinnast söömist. Piima saamiseks peab laps tekitama imedes vaakumi. Lisas kirju 04.03.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Meil on Medela Calma pudel olnud ca 6 kuud ja pidevalt tekib probleem, et laps ei saa sealt piima kätte. Tekib kuidagi vaakum ja siis tuleb lutiosa lahti võtta ja tilluke auk ära puhastada ja alles siis saab edasi sööta. Mõnikord juhtub ühe toitmise ajal nii 4 korda. Lisaks mõnikord pudel lekib. Täiesti pettunud.”

15.12.2014 15:11 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Minul on pudel vastu pidanud väga hästi ja on sama heas korras kui 5 kuud tagasi kui ta ostsin.”

05.12.2013 15:03 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kui selgus, et paraku vajab mu beebi ka lisapiima, oli Calma ainus pudel, mida ITK imetamisnõustajad kasutada lubasid. Kuna lapsele piimasegu nagunii ei maitse, siis tänu sellele pudelile oli elu veel eriti raske. Õnneks, tänu ilmselt suurele kasutuskoormusele, see pudel kaua vastu ei pidanud. Eriline vaakumsüsteem andis otsad, pudel hakkas lekkima ja südamerahuga viskasin selle prügikasti ja võtsin "tavalise" pudeli, kust vähemalt saab vajadusel lapsele ka ise piima suhu tilgutada. Ma ei taha muidugi vaielda spetsialistidega, kindlasti õigustab Calma end mõne lapse puhul, aga mitte meil. Hind ka soolane, umbes 20 eurot.”

04.03.2013 11:02 - kirju
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Medela Lutipudel Calma arvustusi (review)Otsi Google abil: medela lutipudel calma (review)