9.7 6 hindajat

Laste liikluspark
http://www.lasteliikluspark.ee

Liiklusteemaline teemapark Tallinnas, Peterburi tee 38.
Telefon: 5621 9888, 501 3783
E-post: liikluspark@gmail.com

Erinevate elektriautode teemapark lastele vanuses 3-9 a. (max 40kg). Mööda maha märgitud teid saavad lapsed elektriautodega sõita ringi nagu päris liikluses. Olemas on reguleerimata ja reguleeritud ülekäigurajad, valgusfoorid, ringtee, bensiinijaam, tunnel, maja ja pesula. Samuti saab jalakäija liikuda läbi kogu pargi. Kõikjal on abimeesteks liiklusmärgid, mis suunavad ja õpetavad lapsi õigesti liiklema. Olemas on ka väike piiratud alaga mängunurk kõige pisematele pisipõnnidele.

Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
01.04.2016
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Laste liikluspark on eelkõige mõeldud sünnipäevade pidamiseks ja on üldse kohutavalt populaarne, tavaliselt 1-2 kuud ette broneeritud. Ja kodulehelt reegleid lugedes jääb mulje, et üksiküritajal sinna asja ei ole.
Aga.
Tegelikult tasub helistada ja küsida, sest 2 sünnipäeva vahel 16:30-18:00 on võimalik tund-poolteist täitsa inimtühjas liikluspargis sõita, see on üsna piisav aeg ja 14€/h per laps rohkem ei kannata ka. Üle 2 lapsega peredele on hinnasoodustus üksiksõidul 35%, nii et hei, naabrilapsed kaasa :P
Sõidukeid on igale maitsele, vanusele ja tasemele, kokku üle 20. Tsiklid, sportautod, klassikud, 4x4, mida iganes. Autodel saab valida 2 kiirust, et väiksemad kartma ei hakkaks ja suurematel igav ei hakkaks. Autod on erinevatelt tootjatelt, nii et hea võimalus ka enne proovisõitu teha, kui akuauto ost plaanis. Põrand on muidugi suhteliselt libe seal, nii et muruga võrrelda on raske, aga mingi pildi ikka saab.


Kõige kiirem auto:
Väike aga väle


Kõige edevam (LEDid, raadio):
Uhke ja edev


Kõige lihtsam juhtida:
Lihtne nagu jalgratas


Ja huvitav on see, et kiirendus ei olegi kõige tähtsam, väga huvitav on ka foori taga rohelise tule ootamine, eriti veel tunnelis. Tankimine teeb palju rõõmu, samuti pesula. Täitsa saan aru, miks nii popp koht.

Ainuke miinus, mis pähe tuleb, et kaardiga ei saa maksta. Muidu kõik tore.”

01.04.2016 01:36 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.lasteliikluspark.ee Laste liikluspark arvustusi (review)Otsi Google abil: laste liikluspark (review)