Partner: joogafestival.ee
8.1 11 hindajat

Laica Ultrahelinebulisaator MD6026

Muudab vedela ravimi peeneks uduks, mida on kerge sisse hingata. Lisas heidy 18.12.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Rentisime seda inhalaatorit Tipatapa poest http://www.tipatapa.ee/detailid.php?3919 aga kui päris aus olla, siis eriti rahule ei jäänud. Nö auru tootlikus on väga hea, aga üldine ehitus on nati kipakas. Kui laps pead keeras, läks kogu seade kohe ümber ja vesi voolas välja. Sisse tuleb valada nati tavalist kraanivett ja eraldi läbipaistvasse väiksesse kausikesse 0,9% soolalahust, mida saab apteegist. Kõige soodsam on osta 1L pudel, maksab umbes 3€. Sama lahus on müügil ka 0,5l ja 100ml pakendites, hind on kõigil suurustel sama, umbes 2-3€. Perearst soovitas ka Brontexit sisse tilgutada.
Positiivne on see, et aur teeb tati ja röga hästi lahti, pärast hoia ainult taskurätipakk ligi. 4-aastane hoiab juba ise maski suu ees, aga 2ne rapsib ja rabeleb. Auru tuleb nati liiga plju, ninast tilgub välja ja võibolla see on ebameeldiv. Voolik on üsna jäik, see ka võibolla ei meeldi.”

12.11.2015 00:44 - Ines
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Samal põhimõttel nagu toaõhuniisutaja teeb see seade jahedat udu, seda kas mingist ravimist või siis näiteks tavalisest soolveest. 0,9% soolalahust saab apteegist osta, see on ka üsna odav.
Selle asemel, et näiteks soolveega kurku kuristada, võib selle seadme abil soolveeauru sisse hingata nii nina kui suu kaudu ning sool jõuab hingamisteede kõikidesse osadesse ning tapab seal edukalt baktereid.
Kasutamine on lihtne. Seadmesse tuleb valada väike hulk tavalist kraanivett, seejärel eraldi väiksesse kausikesse soolvesi. Aur tuleb mööda voolikut näomaski sisse, kust seda on lihtne nii suu kui nina kaudu sisse hingata.
Kahjuks ei saa vooliku tõttu näomaski kandes eriti pead liigutada, rääkimata ringi liikumisest, aga 10 minutit paigal istuda ei ole ka just väga raske.”

19.12.2012 00:01 - heidy
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Laica Ultrahelinebulisaator MD6026 arvustusi (review)Otsi Google abil: laica ultrahelinebulisaator md6026 (review)