6.6 9 hindajat

Kingston DataTraveler Ultimate 3.0

USB 3.0 mälupulk. Lugemiskiirus kuni 80 MB/s, kirjutamiskiirus kuni 60 MB/s. Lisas kallerdaja 12.11.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Minu esimene USB 3.0 pulk ja üks esimesi ka turul. Kohe näha, et esimene põlvkond -- esiteks on see pulk korralik pöidla jämedune junn, ehk oluliselt suurem kui ma harjunud olen, pealegi ei pruugi see tihedamalt asustatud ühenduspesadesse mahtudagi, kui kõrval on pesad täis. Teiseks läheb see kasutamisel päris kuumaks. Kui sealt 15 min mingeid faile maha kopida, läheb pulk ikka sõna otseses mõttes tuliseks!
Kiirust on tal aga küll ja arvestades, et mul on sageli suuri videofaile vaja liigutada, on see väga oluline. Pulgaga on kaasas ka Y-kaabel, mida peaks kasutama USB 2.0 pesa puhul. Kiiruse vahet see näidanud ei ole, aga sisuliselt on üks otse mõeldud andmevahetuseks, teine lisaenergia ammutamiseks. Nii et vallutab 2 USB 2.0 pesa ja teeb sellest ühe USB 3.0 pulgale sobiva. Noh, aga mõtet sel suurt pole, sest nagu ütlesin, kiiruse vahet tavalise 2.0-ga ei ole ja hoolimata pakendile märgitud kirjast, et USB 2.0 pessa seda pulka otse pole mõtet toppida, toimib asi nõnda igati hästi.
Kokkuvõtteks on tegemist kiire andmetalletusvahendiga, mis on alles arenemisjärgus sa seetõttu mitmete ebamugavate puudustega nagu suurus ja kuumaks minemine.”

12.11.2010 14:14 - kallerdaja
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Kingston DataTraveler Ultimate 3.0 arvustusi (review)Otsi Google abil: kingston datatraveler ultimate 3.0 (review)