7.0 4 hindajat

Juwel HeliaLux LED

LED-valgustus akvaariumile Juwel. Mudelite mõõdud ja võimsused: 550 mm - 24 W 600 mm - 24 W 700 mm - 28 W 800 mm - 28 W 920 mm - 35 W 1000 mm - 45 W 1200 mm - 54 W 1500 mm - 54 W

Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
18.02.2017
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Umbes kümme aastat olen vahelduva eduga juba mõelnud, et peaks akvaariumi valgustuse LEDide peale ehitama või vähemalt kelleltki tellima. Kuna aga mõlemad variandid on minusuguse laiskuri jaoks liigset ettevõtmist vajavad, siis iga mõne aasta järel olen teinud Google päringu ja uurinud, kas mingit valmislahendust oleks kohe võtta. Sest akvaarium ju nii standardne, 100 cm lai Juwel. Ning seekordsel otsingul oligi edu. Selgus, et Juwelil endal lausa sobib asi valmis meisterdatud. Mis oleks neil minu meelest juba [i]ammu[/i] pidanud valmis olema. Aga tellisin ta siis Aquaristikshopist ära. Meetrisele on ette nähtud 45 W, mis näib küll terake heledam kui seal enne olnud T8 luminofoorid, ehkki viimaste valgusvärvus oli mul kenasti paika sätitud ja LED tundus esialgu natuke liiga sinakas. Pole ka imestada -- valge valguse kõrval põleb ka terve rivi siniseid LEDe, mis eraldi kontrolleriga saaks öövalgusena ära pruukida. Aga praegu põlevad siis kõik koos. Natuke külm, aga pole-viga valgus. Õunateod näiteks hakkasid selles valguses kõvasti sugu tegema.
Tootearendust-optimeerimist oleks veel veidi vaja, sest lediploki pealne metall läheb korralikult kuumaks, nii et mul on tunne, et kuigi elektriarve peaks nüüd väiksemaks minema, siis päris hea hulga maksan radiaatorifunktsiooni eest ikka.”

18.02.2017 20:53 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Juwel HeliaLux LED arvustusi (review)Otsi Google abil: juwel helialux led (review)