8.4 5 hindajat

The Originals
Julie Plec

The Vampire Diaries sarjast välja kasvanud kõrvallugu Michaelsonide perekonnast, keda tuntakse kui esimesi vampiire e alg-vampiire. Nende ajaloost, suhetest ning soovist võita tagasi kunagi koduks pidanud New Orleans. Lisas AnnL 24.05.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Igas perekonnas esinevad oma tülid ning lahkhelid, kuid lisades sinna tuhat aastat, kõrgendatud emotsioonid ning erilised võimed, on tulemused drastilised.

Perekond, kus vanemate eesmärk on oma lapsi kõrvaldada ning õdede ja vendade vahel esineb usalduse probleeme, ei puudu haiget tegemised, tapmised, tülid ega kaotused.

Pika mineviku ja sadade aastate jooksul kogunenud tunded ei ole visad kaduma, kuid vaatamata kõigele on veri paksem kui vesi ja rasketel hetkedel hoiavad lapsed ikka kokku.

Sari, kus igav just ei hakka, kuid samuti puudub seal igasugune elu väärtus ning iga Michaelsoni vampiir või ürgne nõid peab end maailma valitsejaks, kes võib otsustada teiste elude üle. Väga fantaasiarikas ning vägivaldne sari. Ometi on seal miski, mis paneb vaatama. ”

24.05.2015 18:27 - AnnL
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Julie Plec The Originals arvustusi (review)Otsi Google abil: julie plec the originals (review)