Partner: joogafestival.ee
8.7 7 hindajat

Josephine ilustuudio
http://www.josephine.ee

Ilusalong ja juuksur Peetris, Vägeva tee 30 Lisas heidy 30.12.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“motetu koh!!
hinnad on kallid ja asukoht parape@ses”

22.10.2015 23:58 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Enne josephine avamist kasutasin erinevaid koduseid teenusepakkujaid ja ilutakso teenuseid, sest väikese lapse kõrvalt oli üpris tülikas planeerida salongidesse aegu. Paraku oli teenuse kvaliteet suhteliselt kõikuv ja eks see on tegelikult ka arusaadav, sest oma kodus ei ole ikkagi töötingimusi selliseid, nagu need on salongis.
Josephinesse saab aga minna koos lapsega ja jätta lapse sõbralike ja toredate teenindajate hoole alla. Väiksema lapse jätsin vankriga aeda magama, kus tal silma peal hoiti, nüüd kui laps on suurem, siis saab ta juba ise mängutuppa mängima jätta.
Teenuste valik on väga lai ja tagatud on professionaalse teenuse ühtlane kvaliteedi tase. Hind ei ole minu meelest küll soodsam kesklinnast, kuid asukoht on tegelikult linnale väga lähedal (lähemal kui õismäe-mustamäe, rääkimata nt viimsist), seega soovitan laste emale sõidu ette võtmist küll.”

30.03.2013 09:04 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Soodsamad hinnad kui kesklinnas ja meeldiv teenindus, olen juba mitu korda järjest käinud (ripsmepikendused ja ripsmekristallide paigaldamine). Täitsa soovitan.”

30.12.2012 12:42 - heidy
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.josephine.ee Josephine ilustuudio arvustusi (review)Otsi Google abil: josephine ilustuudio (review)