9.8 8 hindajat

Grillon Charbon de bois Gros Calibre pour barbecue

Suuretükiline lehtpuu grillsüsi 50-liitrises pakendis. Lisas Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
24.05.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Grillhooaeg vaevu avatud ja juba üks positiivne üllataja grilltoodete turult leitud. Kena disainiga suures, 50-liitrises pakendis ongi tõesti suured puusöe tükid, just nagu pakend lubas. Süsi on pakis korralik ja kvaliteetne ning pakend ise pole ka ainuüksi kena kujundusega, vaid plastikust vahekihiga. Ausalt öeldes meenutab kogu toote olemus vägagi minu eelmisel grillhooajal leitud lemmikut, lätlaste toodetud Marienburgi grillsütt. See aga paistab olevat prantsuse oma, sest pakendi mõlemal poolel on just prantsuskeelsed kirjad. Otsisin hoolega ja lõpuks leidsingi väikese märke, et tegu on hoopis.. Eesti tootega! TÄIENDATUD: Sellega minu üllatused aga ei lõppenud, sest nagu arvustuse all olevast kommentaarist nähtub, on tegemist vaid Eesti kaubamärgiga, toodetakse seda sütt aga hoopis Lätis. Võib-olla ei peakski ma enam imestama, et see on sama hea nagu Marienburgi süsi, sest äkki tulevadki need samalt tootmisliinilt, lihtsalt pakendi disain on erinev...?

Selle grillsöe kvaliteet, pakendi kujundus ja nutikas niiskumist vältiv kilest vahekiht pakendi pappkihtide vahel on tõesti hea saavutus ning kuigi ma ei pea seda paremaks kui Läti Marienburgi sütt, siis täpselt samaväärseks pean seda küll.

Grillon suuretükiline grillsüsi

24.05.2014 13:07 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Tuleroog on seda arvustust muutnud: 30.05.2014 09:42
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
30.05.2014 09:19 Homeyard
Väike märkus tõe huvides. See on absoluutselt parim Eestis saadaolev grillsüsi ja sellele on andnud väge kõrge hinnangu ka kõik välismaised grillimeistrid, kes seda meil on kasutanud, aga see pole Eestis tehtud nagu arvustuses kirjas vaid tuleb Läti tehasest. Pakendi ja brandingu taga on eestlased.
30.05.2014 09:44 Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Just siis kui lootsin, et eestlased on midagi nii vinget valmis nikerdanud, saabub selline uudis. Täiendasin veidi arvustust ka vastavalt sellele infole, samuti minu grillsüte suures üldtestis, kus see samuti üks võitjatest oli:
http://www.tuleroog.ee/parim-grillsusi

Aitäh info eest!
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Grillon Charbon de bois Gros Calibre pour barbecue arvustusi (review)Otsi Google abil: grillon charbon de bois gros calibre pour barbecue (review)