6.5 8 hindajat

Draytek Vigor 2830VN

ADSL/ADSL2+, 3G ja lairibaruuter. 3x WAN port ADSLi jaoks, 3G ja kaabelmodem, mida saab kasutada samaaegselt. Kaheribaline WiFi (2,4 ja 5 Gb/s). WEP/WPA/WPA2 krüpteeringud, 3 antenni. VoIP, portide suunamine, QOS, toetab kuni 50 000 NAT ühendust. MItme kasutaja tugi. Jatud sisemine flash mälu. Lisas ortodorto 27.11.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Täiuslikust õnnest puudub sel ruuteril vaid kaks asja. Esiteks on selle kuju natuke ebapraktiline, pealt laineline. See pole otseselt inetu, aga ma olen harjunud ruuteri peale teisi seadmeid toetama ja sel juhul jääb see asi välimuselt veider. Muidugi õige olekski sealt pealt vaba hoida, et jahutus korralikult toimida saaks, aga noh... Teiseks, kui norima hakata, võiks sellisel turvalisusele suunatud ruuteril olla ka spämmi ja viiruste vastane kaitse.
Kui see pisike norimine kõrvale jätta, siis edasi tuleb puhsa kiitus. Võimalusi on palju ja neist kõigist ülevaate saamine on asi, mis kindlasti algul palju aega võtab. Näiteks tähendab 3G tugi seda, et vastava kaardi olemasolul jätkab ruuter neti serveerimist ka sel juhul kui ADSL2+ ja kaabel mõlemad maha kukuvad. Tulemüüri saab seadistada põhjalikult ja üsna lihtsalt ning läbi selle blokerrida näiteks kurikuulsad DOS (Denial of service) rünnakud, eraldi saab seadistada nii SYN, UDP ja ICMP voogusid. Ruuter tegeleb ka portide skänneerimise ja muu võrku kompava isetegevuse jälgimisega.
Kui maksta eraldi teenuse eest, võimaldab Draytek tekitada kuni 64 sisutüübile piiranguid. Näiteks et selle ruuteri tekitatud võrgust ei saa ligi pornole vms. Võib lapsevanematele hea variant olla. Või ka töökohtades, ma kujutan ette!
Kiirusel pole ka sugugi viga, kõvasti üle keskmise.”

27.11.2011 20:41 - ortodorto
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Draytek Vigor 2830VN arvustusi (review)Otsi Google abil: draytek vigor 2830vn (review)