8.7 10 hindajat

Dell U2211H

21,1" TFT, (1920x1080 pikslit). e-IPS paneel. 8 ms reageerimisaeg. Lisas Paulz 16.03.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Monitor on väimuselt professionaalne ja kandiline ning seda saab käänata väga erinevate nurkade alla, et mugavam vaadata oleks. Ka päris püsti, portreeasendisse.
Kuvari tehaseseaded on värviedastuse osas päris rahuldavad, kuigi veidi timmides saab pildi paremaks küll. Monitori eIPS paneel tähendabki võrreldes odavamate ekraanidega paremaid värve ja kontrasti, samas annab see hoobi monitori reageerimisajale. Sel monitoril on see 8 ms, mis on isegi väga hea. Selle on Dell saavutanud reageerimisaja kompenseerimise tehnoloogiatele. Kõvadele mänguritele 8 ms ei sobi, aga neile, kellele värvid esmatähtsad ja lihtsalt vahel meelelahutuseks veidi mängida tahavad, on see väga hea variant. Siin peaks ära märkima ka sisendiviibe aja (input lag), mis on sel monitoril 15.6 ms. Samuti mitte liiga kehv, aga ülitõsistele mänguritele mitte just sobivaim.

Kuna tegemist on üsna väiksesse diagonaali surutud Full HD resolutsiooniga, on pikslid muidugi väiksemad, kui paljudel teistel monitoridel, nii et vastavalt väiksem ka pilt. Küll aga on isegi tekstid täitsa mõnusalt loetavad ja mina pean seda eeliseks, et ekraan võtab vähem ruumi, aga näitab rohkem infot.

Ainus tõsisem viga, mis silma hakkas, oli taustavalguse ebaühtlane jaotus.”

16.03.2011 10:50 - Paulz
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Dell U2211H arvustusi (review)Otsi Google abil: dell u2211h (review)