8.4 8 hindajat

City Spa
http://www.cityspa.ee

Päevaspa Tallinna kesklinnas, Rävala pst 4. Lisas Raus 10.10.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Meeldiv puhkuseoaasike keset linna. Üllatavalt rahulik koht mõistliku hinna eest.”

23.02.2015 16:23 - mutikas
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Tükk aega võtsin hoogu aga nüüd käisin seal lõpuks ära. Ma olen jupp aega juba otsinud üht head sauna-basseinikohta linnas, kus käima hakata ja tundub, et leidsin.
Igasugused ujulad ei ole minu teema, sest ma ei kavatse kilkamise saatel "otsi teha" ja tahan lisaks, et keskkond oleks natuke ilusam, puhtam ja vaiksem kui tavaliselt ujulates on. Nii et rohkem spaad siis otsisin.
City Spa saab tugevad 9 punkti, sest seal oli kõik väga kena ja puhas, ilusad viimistlusmaterjalid ja meeldiv muusika, mida peaaegu ei pannudki tähele. Sisse minnes paned oma riided kappi, saad kapi kõrvalt hommikumantli ja rätiku ning kapist plätud. Sisuliselt tuleb vaid ujumispüksid kaasa võtta.
Duširuumis on kabiinid UKSEGA, nii et tunned seal end nühkides privaatselt. Tundub, et kabiinis pole eriti ruumi, ehkki vist on sama suur nagu mujalgi. Lihtsalt kui uks kinni panna, väheneb ruum paratamatult. Duši vesi on eha survega, võiks aga olla pehmema joaga, sealt tuleb päris teravalt.
Edasi saab duširuumist liikuda kas saunaalale või basseinialale. Valida on soome- ja aurusauna vahel. Mõlemad on naistega ühised. Lisaks tundub, et naistele on üks mingi "saun" või mudateraapiaruum vms eraldi, seda ma ei näinud, aga kirjade järgi peaks olema.
Soome saun on hea, mugavate lainjate lavalaudadega, järgivad keha kontuuri. Üldiselt oli saunas 1 inimene peale minu, vahel ka 3, aga korraks õnnestus terve saunakord päris üksi seal konutada.
Aurusaun mulle väga ei meeldinud. Auru oli küll rohkemgi kui tavaliselt, see oli hea, aga muidu oli seal väga hämar, nõrgad värvilised tulevad vahetasid aeglaselt värve ja oli tunne nagu oleks väga aeglasel diskol...
Basseiniala oli superluks. Bassein on piisavalt suur, et seal mitte ainult niisama sulistada, vaid tegelikult lausa ujuda. Minusugusele amatöörile vähemalt piisas ja rohkemat poleks ma tahtnudki. Vesi oli kusjuures soe! Mitte liiga soe (mitte yasuragi soe), aga nii soe, et isegi sisse minnes ei tundunud jahe. Mõnus! Basseini üks ots läheb peaaegu aknani välja ja sealt saab praegusel aastaajal lumist Tallinnat, eelkõige Radissoni silmitseda. Ja külmetavaid inimesi :)
Seal leiab veel ka ühe mullivanni ja lõõgastumisala. Viimane on väga huvitav, seal on nagu 4 või 5 "majakest". Sellised baldahiinidega kahe lamamistooliga eraldatud kohad, kus saab pakutavaid ajakirju lugeda ja sidrunivett juua (hinna sees).
Mõnus kogemus, mida kindlasti kordan.”

08.01.2012 20:02 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.cityspa.ee City Spa arvustusi (review)Otsi Google abil: city spa (review)