Partner:
9.1 19 hindajat

Audi TT Coupe

1998-2006 Lisas Autoleht 13.07.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Juhil ja kaasreisijal on ruumi täiesti piisavalt, isegi kahemeetrine ei tunne end kehvasti. Tõsi küll, mõne jaoks võivad olukorra klaustrofoobiliseks muuta väga kitsad aknad, millest näiteks külgsuunas kuigi palju välja ei näe. Esimesena foori alla seisma jäädes peab kaela õige kõvasti väänama, et näha, millal roheline süttib. Pakke mahub see-eest kaasa üllatavalt palju, eriti kui tagumiste istmete seljatoed maha kallutada.

Istmed on TT-l nahast ja sportlikult vormitud, kuid siiski väga mugavad. Varustus on külluslik ja sõitjateruumi üldilme vastab täiesti auto efektsele väliskujule. Küll on kasutajad kurtnud naginate üle armatuurlaua, uste või juhiistme seest. Üsna levinud on kas valetav temperatuuri- või kütusenäidik, probleemid valgustusega jne. Kui armatuurlauas midagi ebakorrektselt töötab, tuleb tihtipeale arvestada kogu näidikuploki vahetamisega.

TT sõiduomadusi pole kunagi eriliselt kiidetud, auto on alajuhitav ja kurvides mitte kuigi nauditav. Ehk otse rebib TT küll vägevalt edasi, kuid rajal sõitmiseks on lõbusamaid autosid.

Talvel on quattro-mudelid muidugi tasemel, kiired ja hea läbivusega, seda vaatamata madalale kliirensile. Mugavuselt on tavamudelid täiesti talutavad, kuid jäigemad (S-Line) kõigile enam mitte.

PLUSSID
efektne kujustus, kiirusomadused, kerge tuunitavus

MIINUSED
suured kulud, sobib vaid kahele, tihti kehvas seisus

KOKKUVÕTE
igapäevakasutusse on TT väga ebapraktiline, kuid sobib suurepäraselt tõelisele autofanaatikule, kes hindab erilisust ning on nõus selle eest ka maksma”

13.07.2010 09:34 - Autoleht
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Audi TT Coupe arvustusi (review)Otsi Google abil: audi tt coupe (review)