- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
37. Asus PadFone 2
Telefon ja tahvelarvuti, mida saab üheainsa liigutusega üheks muuta.
Telefonil on 4.7" 1280x720, Super IPS+ ekraan, 1,5 GHz neljatuumaline protsessor, 2GB mälu, 16GB/32GB/64GB eMMc Flash, 13 Mpix kaamera 1080p video salvestamisega, 1,2 Mpix eesmine kaamera.
Aku:
Telefon: 2140 mAh
Lisaekraan: 5000 mAh
Kaal:
Telefon: 135 g
Lisaekraan + telefon: 649 g
Mõõtmed:
Telefon:137,9 x 68,9 x 9 mm
Lisaekraan: 180,8 x 263 x 10.4 mm
Operatsioonisüsteem: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Lisas raitz 10.12.2012
“Igatepidi ideaalne ja hea aga kuradi nõrk ja aku jama!!!”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
38. Samsung Galaxy S III Mini GT-i8190
4-tolline 800 x 480 piksline AMOLED ekraan, 1 GHz kahetuumaline protsessor, taga 5 MP kaamera, 720p videosalvestus, GPS, WiFi.
Lisas tihane 22.11.2012
“Vägisi jääb tunne, et see S3 nimi pandi telefonile ainult selle pärast, et S III kuulsus kanduks sellele üle ja saaks paremad müügid. Sest need on kaks väga erinevat telefoni. Galaxy S3 on tippttelefon, aga S III Mini jätab soovida nii ekraani kvaliteedi kui protsessori võimsuse poolest. Kahju...”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
39. Samsung Galaxy Beam GT-i8530
4" (800 x 480 pikslit) TFT ekraan. 1 GHz Dual-Core protsessor, 768 MB põhimälu, 8 GB kõvaketas. 802.11 b/g/n WiFi. Android 2.3 OS. Projektoriga telefon.
Lisas zfrec 15.09.2012
“Põhiline asi, mis selle telefoni eriliseks teeb on see, et sisse on ehitatud projektor. Muidugi ei ole see nii võimas kui eraldiseisvad kodu- või kontoriprojektorid. Aga vinge mõte on see siiski ning tegelikult kannatab isegi filmi vaadata. Umbes et telkima minnes või hotellitoas või midagi sellist. Seal, kus telekat lähedal ei ole. Lihtsalt ruum peab ikka päris pime olema, et pilt muljet avaldaks. Täitsa asjalik mõte.
Aku peab isegi projektorit kasutades täitsa hästi vastu, rääkimata niisama nutitelefonina toimimisest ning 5MP kaamera on ka täiesti adekvaatne.
Hind on Galaxy Beamil muidugi ka üsna soolane ning tegelikult tuleb ostes kindel olla, et seda projektori funktsionaalsust ka tarvitama hakkad, mitte ei osta niisama, et kihvt asi. Sest järeleandmisi tuleb teha pisut protsessori kiiruses ning telefoni enda ekraan läigib hullusti, eriti häirivalt õues.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
40. Sony Xperia Go
3,5" kriimustuskindel TFT ekraan (480 x 320 pikslit). ARM Mali-400 graafikakaart. 1 GHz Dual-Core protsessor. 512 MB põhimälu. 8 GB ruumi. 5MP LED välguga kaamera. Android 2.3 operatsioonisüsteem.
Lisas toller 25.07.2012
“Xperia Go sai valitud ilmastikukindluse tõttu. Enne ostmist kuulsin just mingeid jutte, kuidas vihma ajal isegi põuetaskus telefon liiga palju märga sai ja garantiis öeldi et mingi niiskuse indikaator näitab kasutaja süüd!
No selle telefoniga küll mingit vihmaprobleemi ei ole. Ma ei ole ausaltöeldes proovinud telefoniga ujumas käia ega naljapärast isegi veeklaasi uputada, kuigi kirjeldus seda lubab. Kuid sügisel vihmase ja lörtsise ilmaga sai räägitud küll probleemideta.
Xperia Go kaamera on veidi kehvapoolne, eriti hämaras toas tulevad pildid väga täpilised ja mitte selged.
Ekraan tundub numbrite järgi kehvake, kui võrrelda teiste müügilolevate telefonidega. Tegelikult seda igapäevaselt ei märkagi. Vahest on nii et mingid väga väikesed tekstid ei ole loetavad vaid on nagu udused äärtest. Aga on ju väga lihtne kahe näpuga kõike suurendada. Suurema teksti servad on puhtad ja kõik on hästi loetav.
Tüütu on laadja ja kõrvaklapipesa katvad kaaned, mida tuleb alati enne juhtme ühendamist küünega lahti kakkuda. Väga lihtsalt need küll ei käi!
Üks natuke vähem tüütu asi on veel see, et kui telefoni laua pealt tõsta mitte külgedest vaid otstest kinni hoides, siis jääb näpu alla telefoni väljalülitamise nupp.
Telefoni menüü tundus alguses veidi segane, kuid kiiresti sai kõik selgeks. Meeldib see, et ikoonide järjekorda saab muuta ka kõikide rakenduste ekraanil. Seal on tegelikult neli võimalust järjestamiseks: oma järjestus, tähestikuline, enim kasutatud ja hiljuti kasutatud. Selline rakenduste vaate süsteem on hästi mugav ja nii saab nö. koduekraanid jätta suurte Widget-ite jaoks, mitte ei pea väikseid ikoonikesi täis laduma.
Panin nüüd telefonile ka uuema 4.0.4 Androidi peale. Väga mugav tegevus see just ei olnud.
Selleks oli vaja Sony veebilehelt tõmmata mingi programm ja telefon USB juhtmega arvutiga ühendada. Seejärel tuli telefon välja lülitada ja juhe välja tõmmata. Järgmiseks tuli hoides samal ajal all heli-vaiksemaks nuppu USB juhe uuesti ühendada. Mitte just eriti kasutajasõbralik? Noh igatahes uuendus sai peale, võibolla parandab see ka katkevate kõnede probleemi. Selle telefoniga on väga sageli juhtunud seda, et kõne katkeb poole pealt. Elisa ütleb aga, et see pole nende probleem ja garantii alla ei kuulu.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
41. Samsung Galaxy S Advance GT-i9070
4" sAMOLED ekraan resolutsioonis 800 x 480 pikslit. 1 GHz Dual-Core protsessor. Android 2.3.
Lisas Ajukunn 22.07.2012
“Kõnedel on vahel mingi kaja taga ning Androidist on jõle vana versioon. Kuid muus osas väga tibens telefon. Kiire ja korralik.”
- Tahan!
- Lisa nimekirja
- Tasuta soovinimekirjade kasutamiseks tuleb sisse logida.
- Soovinimekirjad
42. LG Optimus L5
4" (480 x 320 pikslit) TFT ekraan, NFC, 5 megapiksline kaamera.
Lisas Gsta78 09.07.2012
“Välimuse järgi võib seda kallimaks telefoniks pidada, tegelikult on hind väga taskukohane nutitelefonide arvestuses. Kõik lootused hajuvad kui ekraan sisse lülitada. See on küll suur aga erakordselt madala resolutsiooniga, nii et üks suur pikslite hämu vaatab ekraanilt vastu. Liiatigi on telefon aegalne, uimerdab nii rakenduste sees kui nende vahele.
Hädapärast ajab asja ära, aga võimalusel osta midagi kallimat.”