7.8 13 hindajat

Sandisk Sansa Clip+ Plus

mp3-mängija 2GB mälumahu (umbes 1000 muusikapala) ja FM raadioga. Aku kestvus u 15h. Lisamäluks SD micro kaardipesa. Lisas IndexF 23.01.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Olen omanud sama mudeli 4GB-st isendit juba 2 aastat ja praktiliselt midagi ette heita ei ole. Pleier on võrdlemisi purunematu ja lollikindel. Lisaks MP3-dele mängib veel FLAC formaati, mis on ka üks olulisemaid näitajaid antud pleieril. Arvestades microSD kaartide madalat hinda hetkel, on pleieri mahu suurendamine võrdlemini odavalt teostatav. Aku kestab pleieril hästi (üle 10h) ja helikvaliteet on nauditav nii väikese aparaadi kohta.
Miinusena tuleb välja tuua, et kui tahta seda helikvaliteeti nautida, siis tuleks kaasasolevad klapid uute ja paremate vastu vahetada, aga nii vist enamike selle hinnaklassi pleierite puhul.”

27.03.2012 23:01 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Eelmisest Clipist selgelt parem nii kasutajaliidese kui disaini poolest. Helikvaliteet tundub sama hea. Kahevärviline OLED ekraan on lugude valimiseks täiesti piisav, nii väikselt ekraanilt oleks nagunii pilte/videosid mõttetu vaadata.
Eriline on see mängija eelkõige aga microSD-kaardi pesa tõttu.”

23.01.2011 14:13 - IndexF
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Sandisk Sansa Clip+ Plus arvustusi (review)Otsi Google abil: sandisk sansa clip+ plus (review)