Sushi Tiger
5.1
35 hindajat

7. Sushi Tiger
http://www.sushitiger.ee

Sushirestoran Rakveres, Tallinna 12 ja Kohtla-Järvel, Järveküla tee 50


Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
04.04.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (6)

“Olen Rakvere Sushi Tiger`it korduvalt külastanud. Sushi valikus on väljakujunenud oma lemmikud. Üldiselt olen interjööriga ja sushiga väga rahud.
Sama ei saa kahjuks öelda kõigi teenindajate kohta. Kui on mingi probleem, siis teenindajad ei vasta midagi, jääb tunne nagu nad ei kuuleks sind. Sai tellitud Cafe Latte (varasemalt olen lattega väga rahule jäänud) ja lauda toodi sõna otseses mõttes tavaline kohv millele on peale kallatud lihtsalt soojaks lastud piim. Piim oli täiesti vahustamata. Seda sai öeldud mõlemale teenindajale, kes ei teinus sellest välja. Viisakas oleks olnud see, et teenindaja vabandab ning tunnistab oma ebaõnnestumist. Mind see Cafe Latte hind nüüd maha ei löö, aga halva maigu asjale jättis teenindajate ükskõiksus. Soovitan teenindajad koolitusele saata.”

10.10.2015 21:33 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Art Café
5.4
18 hindajat

8. Art Café
http://www.artcafe.ee

Kunstnike tööd, elav muusika. Kunstikohvik Rakveres, Lai tn 13.


Lisas Fergus 14.03.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (4)

“Esmalt üks (ja pea ainuke) positiivne asi - ettekandja oli väga meeldiv ja sõbralik.
Toit - alla igasugust arvestust. Grillitud lõhe oli üleküpsetatud ja maitsetu, nahk nätske. Riisipall täiesti ilma maitseta, kui mitte arvestada õlimaitset, mida me otseselt toidust ei otsi ju. Garneering (grillitud köögivili) koosnes viiest hernekaunast ja paarist kirsstomatist ning kolmest pisikesest tükist brokolist.
Lastele pakutav pasta singi ja juustuga oli tegelikult keedetud makaronid mõne kõvakspraetud singikribalaga, noh selline, nagu kodus kiiruga kokku keeratakse, kui aega vähe. Et midagigi hamba alla saada.
Interjöör kõledapoolne, lauakaunsitused imelikud - kogu aeg oli hirm, et see pikk ja peenike vaas mingi udupeene oksakesega väikesel laual kogemata maha kukub ja sajaks killuks pudeneb.
Asja tipp oli aga see, et mingil hetkel purjetas kohvikusse keegi proua, käitumise peale tõenäoliselt kas omanik või lihtsalt end VIP-iks pidav isik ning pragas ettekandja läbi, kuna kohvikus põrandalambid põlesid. Need nimelt ei tohi olla koos kõle-külma laevalgustusega. Olgu öeldud, et need sooja valgusega põrandalambid olid ainukesed, mis jäist õhkkonda seal sel hetkel leevendasid.
Kokkuvõttes - enam ei lähe. Hea, et Grossi pood üle väljaku veel avatud oli, sai hotelli pisut süüa kaasa osta. Sest kõht korises juba uksest välja astudes.”

29.11.2015 15:20 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0