Jus Raisin Blanc Chardonnay
8.3
3 hindajat

1. Faye Jus Raisin Blanc Chardonnay

100% valge viinamarja mahl sordist Chardonnay. Valmistatud Prantsusmaal.


Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
01.12.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Minu kogemuse järgi on värvus just väga klaar, paistab läbi. Põhjas ka sadet ei olnud. Ei tea, kas nad on vahepeal "retsepti" muutnud või lihtsalt erinevad partiid nii erinevad. Magus oli küll, aga mitte häirivalt. Hea jook.”

11.02.2014 18:58 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Jus Raisin Rouge Merlot
10
1 hindaja

2. Faye Jus Raisin Rouge Merlot

100% punase viinamarja mahl viinamarjasordist Merlot.


Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
07.11.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Huvitavas pudelis kallis mahl. Maitseb teistmoodi kui mistahes teised (küll pakist pärit) viinamarjamahlad, mida olen proovinud. Mingi veini nüanss on lausa juures, veidi tanniinine. Ning tegemist on väga magusa mahlaga, mis paljudele võib ebameeldiv olla. Esimene lonks oli harjumatult magus minu jaoks ka, aga külmalt on see mahl küll väga hea.”

07.11.2012 20:03 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Surnud ei saa rahu
7.0
1 hindaja

3. Surnud ei saa rahu
Alexander McCall Smith, Sandra Brown, Faye Kellerman, J. A. Jance, Jeffery Deaver, Kathy Reichs, Lisa Scottoline, Jeff Lindsay jt.

Enam kui kakskümmend New York Timesi menuautorit löövad kampa, et luua esmaklassiline ühisromaan. Selles koostöös põimuvad Ameerika parimate jutuvestjate oskused ja tulemuseks on haaravalt lummav kriminaallugu. Alexander McCall Smith. Sandra Brown. Faye Kellerman. J. A. Jance. Jeffery Deaver. Kathy Reichs. Lisa Scottoline. Jeff Lindsay. See on vaid käputäis nimedest, millest koosneb tähtautorite rida, kes seisab raamatu „Surnud ei saa rahu“ taga. See on lugu kättemaksust, ahnusest ja armastusest, mis David Baldacci sõnul kulgeb sujuvalt, „kui see läheb ühe autori peast edasi järgmise omasse“. Kui San Francisco McFalli kunstimuuseumi halastamatu kuraator Christopher Thomas mõrvatakse ja tema lagunev laip leitakse ühes Berliini muuseumis raudseks neitsiks kutsutava piinariista seest, on mehe abikaasa Rosemary peamine kahtlusalune ning tema üle mõistetakse kohut, ta tunnistatakse süüdi ja hukatakse. Kümme aastat hiljem on uurija Jon Nunn, kes juhtumi lahendas, veendunud, et surma saadeti vale inimene. Kohtuasja lõpetamisele järgnenud aastate jooksul on Nunn avastanud Thomaste abielupaari ümbritsenud pettuste- ja reetmistevõrgu, mis võimaldaks kuriteoga siduda mitutki inimest. Surnud naise sõbra abiga plaanib Nunn kutsuda kokku kõik, kes olid kohal sel ööl, kui suri Christopher, ning lõpuks paljastada tõe kahtlusaluseid ühekaupa kõrvale jättes. Selle juhtumi lahendamine võib olla Nunni viimane võimalus lunastuseks... ent Christopheri surma taga olevad tumedad jõud ei peatu millegi ees, et minevikku igaveseks vaikima panna. Selle uuendusliku loo jutustamise viisi kaudu toob igaüks neist kahekümne viiest menukite autorist oma peatükki selles raamatus selgesti eristuva hääle, lisades pinget vapustava ja plahvatusliku lõpuni välja. „Surnud ei saa rahu“ on põnev ja lugema ärgitav saavutus, mida suudavad teostada üksnes Ameerika parimad kirjanikud. „Kakskümmend kuus fantastilist kirjanikku + hea eesmärk = vastupandamatult nauditav põnevik.“ Lee Child „Suurepärane... Kui teile meeldivad nutikad kriminaallood, mille sündmustes toimub üllatav pööre, siis peate lugema seda raamatut.“ Linda Fairstein „Ohoo, milline autorite koosseis! Siin ei saa miski viltu minna.“ Michael Connelly


Lisas Marge-Elin Roose 11.04.2012
Pane hinne: