Terminator Genisys (2015)
6.0
5 hindajat

1. Terminator Genisys (2015)
Alan Taylor

Terminaatori seeria viiendas osas jõuab kätte aeg, kus Kyle Reese (Jay Courtnay) reisib tagasi ajas aastase 1984, et kaitsta Sarah Connorit (Emilia Clarke) esimese Terminatori eest, kuid avastab, et ajaliin on muutunud ja sellega ka kõik see, mis edasi juhtuma hakkab.


Lisas Kaupo Liiv
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
10.07.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“See film üllatas, ei oodanud, et nii hea tuleb. Esimese kahega ei saa võrrelda aga kolmandast on juba parem.”

13.07.2015 14:53 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Fifty Shades of Grey
7.1
11 hindajat

2. Fifty Shades of Grey
Sam Taylor-Johnson

Kirjanduse üliõpilane Anastasia Steele elu muutub, kui ta kohtub üliseksika, kuid vaimselt piinatud biljonäri Christian Grey´ga. Eestikeelne pealkiri: Viiskümmend halli varjundit.


Lisas Ceilin 15.02.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Lugedes Fifty Shadesi triloogiat olid minu ootused filmi suhtes üsna kõrged. Mu peas oli oma film juba vändanud, kuid lootsin, et midagi sarnast suudetakse ka suurele ekraanile tuua.

Kahjuks osutus film minu jaoks aga suureks pettumuseks. Üldiselt oli ta igav ning jäi kuidagi peatuma. Aru sain ma sisust ainult tänu raamatutele, kuna enamik asju jäeti selgitamata või rääkimata ja need paarilauselised vestlused, mis filmis esinesid, tekitasid rohkem segadust kui tõid selgust. Ma ei kujuta ette, et oleksin millestki aru saanud, kui oleksin ilma lugemata kohale läinud.

Mis mulle aga väga meeldis oli tunnusmeloodia. See on haarav ja kütkestav ning tekitas sobiliku atmosfääri. Samuti meeldis mulle filmi algus, kus Anastasia kohmakus oli armas ja pani muhelema. See oli hästi ära tabatud.

Enda silm on ikka kuningas, kuid ma imestan, et suutsin filmi lõpuni üldse vaadata. Võib-olla olid minu ootused ka liiga kõrged. Kes seda teab.”

19.02.2015 00:50 - AnnL
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Red
9.3
3 hindajat

3. Red
Taylor Swift

CD 1 1. State Of Grace 2. Red 3. Treacherous 4. I Knew You Were Trouble. 5. All Too Well 6. 22 7. I Almost Do 8. We Are Never Ever Getting Back Together 9. Stay Stay Stay 10. The Last Time 11. Holy Ground 12. Sad Beautiful Tragic 13. The Lucky One 14. Everything Has Changed (w/ Ed Sheeran) 15. Starlight 16. Begin Again CD 2 1. The Moment I Knew 2. Come Back Be There 3. Girl At Home 4. Treacherous [Original Demo] 5. Red [Original Demo] 6. State Of Grace [Acoustic Version]


Lisas Marge-Elin Roose 18.10.2012
Pane hinne:
Mõtterelv
8.0
2 hindajat

4. Mõtterelv
Philip M. Taylor

Philip M. Taylor (1954–2010) õppis ja elas terve elu Inglismaal Leedsis: lõpetas seal ülikooli, alustas teaduskarjääri, sai professoriks ja ka suri kõigest 56aastaselt. Nende kuivade sõnade taga on aga särav karjäär, karismaatiline professor, kellele õpilased üle kogu maailma on teinud väga emotsionaalseid järelehüüdeid. Teie ees on Philip M. Taylori teos originaalpealkirjaga „Munitions of the Mind”. Omal ajal oli selle raamatu ilmumine sensatsioon ja teos muutus kohe valdkonna lauaraamatuks, nüüd juba klassikaks. See oli pikka aega ainuke propaganda ajalugu vanaajast kaasajani käsitlev teos, mille põhjal sai huviline luua ettekujutuse sellest, mis on propaganda. Raul Rebane Käesolev raamat käsitleb propaganda vahendeid. Mitte seda, kas toode (nagu sõda või religioon) on vajalik või mitte, kas see on õige või vale, õiglane või ebaõiglane. Uuritakse vaid vahendeid, mille abil toodet – edukalt või edutult – turustatakse. Raamat annab lugejale teadmisi, kuidas propaganda on arenenud, kuidas seda ära tunda ja milliseid eesmärke võib see eneses peita. Propaganda – nagu sõnastas üks Inglise välisministeeriumi ametnik 1920ndate lõpus – on „hea sõna, mis on läinud nihu“. Propaganda ei pruugi olla halb, nagu enamik arvab. Näiteks, eks ole ju „õiglasest sõjast“ rääkides seda toetav propaganda õigustatud? Ja kui sõda on „vajalik“, on seda ju propagandagi?


Lisas Marge-Elin Roose 12.04.2012
Pane hinne:
Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2012)
2.0
1 hindaja

5. Ghost Rider: Spirit of Vengeance (2012)
Mark Neveldine, Brian Taylor

Endine kaskadöör Johnny Blaze (Nicolas Cage) varjab end Ida-Euroopas ning võitleb jätkuvalt needusega, mis muudab ta kurjuse läheduses leegitseva pealuuga Põrguliseks. Ent ühel päeval langeb talle taas kohustus päästa maailm. Selle ülesande lahendamiseks otsustab Blaze ühendada jõud munk Moreau'ga ning koos üritavad nad päästa ühe poisi ja tema ema elu kuradi enda käest. Vanakuradil on aga varuks eriti kavalad trikid. Ta veenab noort mustlasnaist andma talle oma sündimata poeg, et tema abil siis hiljem maapealne põrgu valla päästa. Seega on Blaze'il enamgi põhjust saada üle oma identiteedikriisist ja kasutada deemonit endas saatanaga ning tema käsilastega võitlemiseks. Eestikeelne pealkiri: Põrguline: kättemaksu hing.


Lisas aftekas 14.03.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Ma ei tea, mis jama see on, et viimasel ajal Nicolas Cage ainult halbu filme teeb. Paistab, et ei tema ega tema agent ei vaata enam üldse, millele alla kirjutavad, peaasi, et raha tuleb. Masendav.
See on väga igav ja tühi film, täielik raharaiskamine.”

14.03.2012 12:45 - aftekas
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
The Help (2011)
8.2
9 hindajat

6. The Help (2011)
Tate Taylor

„Koduabiline“ on sügavalt liigutav ja ajatu jutustus piiridest, millega me vaikides lepime, või mida me vahel välja ei kannata. See lugu räägib, kuidas naised, olgu siis emad või tütred, koduabilised või perenaised, üksteisega suhestuvad. Ja sellest kohutavast tundest, mil ema saab aru, et lapsehoidja mõistab või isegi armastab tema last rohkem kui ta ise... Eestikeelne pealkiri: Koduabiline.


Lisas filmis6ber 26.10.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Vaatajani on toodud liigutav ja dramaatiline lugu.
Näitlejatevalik on hea ning kõik sobivad oma rollidesse hästi, mängitakse usutavalt ja korralikult.
Ilusti oli draama sisse põimitud ka naljakaid situatsioone. Iga asi on omal kohal.

Kohati lausa piinlik vaadata, kui õelad ja halvad inimesed olla oskavad; ja ometi irooniline, et neegrid ei tohtinud pererahvaga samas vannitoas käia, aga pere laste eest kõlbasid hoolitsema küll.

Lugesin kunagi kuskilt, et ameeriklastel on üldse komme oma minevik "unustada" ja sellest lähtuvalt mitte tunnistada oma vigu; artikkel oli seotud põlisameeriklaste ja õigustega.”

10.09.2012 17:12 - Wisegirl
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0