Cleany
9.4
9 hindajat

1. Britton Cleany


Lisas esto 11.05.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Meie Britton Cleany on olnud 3 kuud peaaegu igapäevases kasutuses ja tahaks seda väga läbimõeldud ja funktsionaalset mähkimiskeskust kiita.
Mähkimisalus on päris kõrge, mähet vahetades kummardama ei pea. Konstruktsioon on tugev ja stabiilne, ei kõigu ega loksu ja ümbermineku ohtu ei ole. Mähkumisaluse pind on üsna pehme, kui last üles tõsta siis on näha sissevajunud pea jälg. Pinnakattematerjal võtab kiiresti kehatemperatuuri, tavaliselt hoian küll mingit pehmet rätikut all, aga ka ilma lapsel ebamugav ei ole. Seda vist ei pea ütlemagi, et pind on veekindel ja kergelt puhastatav. Alus on kõigist neljast küljest kõrgendatud äärega, nii et midagi ei saa maha voolata ega veereda.
Ees ääres on kolm käepärast panipaika, kuhu suuruse poolest mahuvad täpselt ära mähkmed ja sinna on mugav panna ka salvrätid, d-vitamiin, nohupump ja ninasprei, vanniõli ja vannitermomeeter jne jne. Allpool on veel kaks riiulit, seal on hea vahetusriideid hoida.
Mähkimislaua saab kaanena üles tõsta ja selle all asub vann. Vanni saab veega täita kas pistes sinna dušiotsiku või siis tõstes vanni raami pealt ära kuskile kraani alla. Ega sinna väga palju vett ei mahugi, täis vanni jaksab tagasi tõsta küll. Vee äravooluks on vanni põhjas voolik. Vanni keskel asub kühm, mis peaks vist istuvale lapsele kuidagi toeks olema. Parem aga kui seda muhku üldse ei oleks, tundub, et see on lamaval lapsel selja all ebamugav.
Kui laps vannitamise ajal jalgadega kõvasti sulpsu teeb, siis võib kergesti ka vett üle ääre minna. Sellepärast tasuks mähkmed vannitamise ajaks mujale tõsta. Kui vanni vähem vett panna, siis on üleloksumise risk samuti väiksem.
Ehkki muidu vära suurepärane vanni-mähkimislauakomplekt, tahaks siiski veidi vinguda ka.
Mähkimislaua-vannikaane tõstmise käepide on tehtud samast pinnakattematerjalist ja märjana üsna libe, eriti kui Linola õliga on vanni tehtud. Nii tulebki peaaegu et küüned sisse vajutada, et avatud kaant "lukustusasendist" kätte saada. Käepidemes võiks olla sõrmeaugud või kõrgem serv, siis oleks mugavam.
Mähkimislaua kinnitamiseks võiksid olla roostevabad kruvid, praegu jätavad roostetama kippuvad kruvid vanni äärele 4 roostejälge. Veega ja lapsega need küll kokku ei puudu, kuid inetu on vaadata ikkagi.
Rataste lukustussüsteem tundub ka raske kasutada, aga seda ei ole õnneks siiani ka vaja olnud kasutada. Üldiselt pööravad ja pöörlevad rattad üsna kergesti.
Ülestõstetud mähkimisalus võib vannitamisel mõnele ette jääda, olen müügil näinud ka selliseid sarnaseid komplekte, kus mähkimisalus üles tõstes liigub ka allapoole, eest ära. Mind siiski ei ole see ülestõstetud kaas veel seganud.
Kokkuvõtteks - hea, lihtsalt kasutatav ja ülifunktsionaalne komplekt paari minimaalse mugavus- ja iluveaga. Oma hinna kohta ikka väga suurepärane ost.”

11.05.2012 00:05 - esto
Hinnang arvustusele:
  +0   -0