Veefilter B100-15 Standard
8.0
2 hindajat

1. Aquaphor Veefilter B100-15 Standard

AQUAPHOR®-i filterkannu veefilter B100-15 Standard eemaldab veest peamised saasteained: kloori, plii, orgaanilised ühendid jt. tervist kahjustavad ained. Filtrites kasutatav unikaalne ioonvahetuskiud Aqualen® eemaldab tõhusalt raua- ja raskmetallide ühendeid ning parandab tunduvalt vee kvaliteeti. Tulemuseks kristallselge joogivesi, mida on mõnus juua! Kasutage puhastatud vett kindlasti ka toidu-, jookide- ja jää valmistamiseks. Olulise osa veest saab organism toiduga ja on tähtis, et toiduainete töötlemisel ei satuks sinna kraanivees sisalduvaid kahjulikke aineid. Universaalne veefilter sobib nii Aquaphori kui ka nt. Brita™ klassikalistele, Laica, USA ja Suurbritannia tootjate filterkannudele. B100-15 puhastab paremini ja maksab vähem kui analoogsed mudelid. Tootlikkus kuni 170 l. Toodetud Eestis.


Lisas Pick&Try 22.02.2016
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (4)

“Joogivee tegi puhtamaks ja maitsvamaks küll, eriti kui kraanivesi on väga rauane :)”

22.02.2016 12:07 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
nõudepesumasina tabletid
9.5
2 hindajat

2. ÖRN nõudepesumasina tabletid

Looduslikud nõudepesumasina tabletid
Toote koostise ammendav nimekiri (me ei varja koostisosi, isegi kui seaduses on see väikeste koguste puhul lubatud): pesusooda, söögisooda, sidrunhape, sool, äädikas (5%), vesi, orgaaniline sidruni eeterlik õli. Toode on lõhnatu, ei sisalda sünteetilisi lõhna – ega värvaineid, seega ka pikaajalise kasutamise korral ei tekita allergiaid. Toode ning pakend valmistatakse Eestis. Eesti Terviseametiga on turustamine kooskõlastatud, Mürgistusteabekeskusesse on koostisosade andmeleht edastatud. Kasutamine: eemaldada tabletilt kile ning asetada nõudepesumasina pesuaine sahtlisse või masina põhja (juhul kui tablett sahtlisse ei mahu). Soovitame kasutada kuumema veega pesuprogrammi.
NB: Hoida lastele kättesaamatus kohas, vältida sattumist silma – võib põhjustada silmaärritust. Silma sattumisel loputada veega. Ohutuskaart on koduleheküljel https:\\www.ornlabs.ee saadaval.


Lisas Pick&Try 22.02.2016
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Mulle väga meeldis. Olen igasugu tablette ja pulbreid ja geele ostnud masinale aga ikka on paljudel nõudel plekid järgi. mõtlesin juba et masin on äkki tuksis.
Aga ei, toode mida kasutasin oli lihtsalt vale, See aga tegi suurepärase töö. Nõud oli puhtad ja läikisid. Ei ühtegi vee plekikest, isegi plastik nõudel.”

22.02.2016 11:29 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0