Hip seat
9.3
7 hindajat

1. Hippychick Hip seat

Ergonoomiline kandetool lapse kandmiseks puusal, mille disain jagab lapse raskuse ühtlaselt ning vähendab koormust seljale ja õlgadele kandmise ajal.


Lisas kirju 14.06.2013
Pane hinne:
Original Baby Carrier
8.0
7 hindajat

2. Ergobaby Original Baby Carrier

Kõhukott lapse kandmiseks kõhul, puusal või seljas alates 6 kilost.


Lisas kirju 03.12.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Kuigi meie beebi on 6 kilo täis, on ta nende trakside jaoks siiski liiga väike. Sellel kõhukotil puudub apsel ka peatugi, nii et sobib juba suurematele seetõttu ilmselt paremini. Ka instruktsioonides keskendutakse pigem puusal ja seljas kandmisele. Kõhul kandmise asendis on trakse endale peale panna üksinda jube ebamugav, samuti last neisse paigutada. Plussiks see, et peal on lukuga tasku, kuhu saab vajalikku kraami panna. Ehk proovin neid veel kui laps suuremaks saab, aga praegu jään pigem kandelina juurde.”

03.12.2012 15:37 - kirju
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kõhukott Miracle
6.6
14 hindajat

3. Baby Björn Kõhukott Miracle

Kõhukott lapse kandmiseks 4,5-12 kilo. Kaks võimalust lapse asetamiseks - näoga sisse- või väljapoole.


Lisas kirju 27.11.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Minu lapsel ei olnud seal eriti mugav olla. Kui nüüd peaksin ostma, siis ostaksin ilmselt mingi ergonoomilisema. Endal ei olnud raske, aga laps ei ole seal ikka nii korrektselt toestatud. Eriti kui tegu alles väikese beebiga.”

02.01.2013 11:13 - margitike
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
kandelina
8.7
11 hindajat

4. Babymoov kandelina

Ökoloogilisest puuvillast kandelina sünnist teise eluaastani. Viis erinevat sidumisvõimalust - hälliasend, näoga sissepoole, näoga väljapoole, seljas ja puusal.
Kaasas kott lina pakkimiseks ja müts beebile.


Lisas kirju 27.11.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Mul mõni päev tunne, et vankri võiks küll maha müüa, ainult vedeleb jalus ja iga päev asutame end jalutuskäigule hoopis kandelinaga. Lapsele linas olla meeldib, hea ja turvaline ringi vahtida kuni tuleb uni. Siis toetab pea mulle rinnale, tõmban talle "koti pähe" ja magab mõnusasti. Mina saan rahus kõndida, igale poole sisse astuma, ei pea kalkuleerima äärekivide, poetreppide, kitsaste ustega. Lina on siiski seda mugavam kasutada, mida vähem riideid endal ja beebil seljas on. Külmal ajal käin mantlihõlmad lahti, sest mantli peale siduda ei saa (no tehniliselt võttes muidugi saaks, aga jube ebamugav on). ”

27.11.2012 11:34 - kirju
Hinnang arvustusele:
  +1   -0