8.5 11 hindajat

Julia Maria Künnap Mari lapse söögitool

Lapse söögitool, Eesti disain. Lisas merike 24.03.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kaalusime selle tooli ostu, et Eesti toode jne, aga kahjuks üheski beebipoes pole, et saaks proovida. Nüüd juhuslikult avastasime, et Klausi kohvikus see olemas (ja vist saaks ka osta sealt). Proovisime ära. Meie suhteliselt sale 8-kuune mahtus täpselt, aga kas ka suurem laps mahuks? Kuna koju sai siiski kõrge seljatoega söögitool toodud, siis selles Maris väsis beebi ära ühel hetkel, tahtis rohkem toetada ja hakkas ohtlikult vingerdama, võtsime sülle. Tool tundus kipakas, aga kohviku põrand polnud ka just sile. Disain mulle väga meeldib, aga kodus vaja siiski kandiku ja turvarihmadega tooli. Kuskil lühiajaliselt istumiseks (kohvikus, arsti juures) aga väga tore variant.”

24.03.2013 19:37 - kirju
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Proovisime seda söögitooli Mari tuttavate juures ja kuigi see näeb üsna stiilne välja ning tundub, et on ka lapsele mugav (pehme istuda ja pehme ring on ümber), ei ostaks seda siiski omale. Tundus kuidagi kipaka olemisega, turvarihmasid ka ei ole... Mul on küll hirm, et laps läheb sellega ümber. Isegi kui ei lähe, sest küllap seda muidu ei müüdaks, aga kui endal pole tunne kindel, siis ei julge ju.
Last sinna pista ja kätte saada oli ka küllalt raske. Eriti kätte saada, tükk tegemist oli, sest ta tõmbas ennast kangeks seal ja ei paindunud kuidagi enam tagasi tulema. Alla aastane laps siis.
Kokkuvõttes tore asi, aga endale ei ostaks kahjuks :(”

24.03.2013 13:56 - merike
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Julia Maria Künnap Mari lapse söögitool arvustusi (review)Otsi Google abil: julia maria künnap mari lapse söögitool (review)