6.4 11 hindajat

Hansapost
www.hansapost.ee/

Hansapost on netikaubamaja kogu perele! Ettevõte tegutseb juba aastast 1997 ja saavutas kiiresti tuntuse enda laia tootevaliku ning heade hindade poolest. Hansapost on suur e-pood, mille tootevalik on niivõrd lai, et sealt leiab vajaliku nii iluprotseduurideks kui ka aiatööde tegemiseks. Toote kategooriad sisaldavad parimaid pakkumisi erinevatelt brändidelt. Lisas Raido Tamar 18.03.2019
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“E-poodidest ostlemine on muutunud üha populaarsemaks, sest see on kiire ja lihtne. Küllaga ei ole kõik e-poed mugavad kasutamiseks. Hansapostis on väga hea tootevalik ja kogu kaup on lihtsalt e-poes leitav. Tootekategooriad on loogilised ning võimaldavad filtreerida tooteid erinevate filtrite põhjal nagu näiteks hind, bränd, suurus jne.

Hansaposti e-poest poodlemine on turvaline. Netikaubamajale on omastatud turvalise ostukoha märgis, mis näitab, et kõiki kliendi õigusi arvestatakse ning võimalik on ka kauba tagastamine 14 päeva jooksul.

Kui toodete kohta tekib lisaküsimusi, siis on olemas ka võimalus võtta ühendust klienditoega - väga hea ja sõbralik teenindus. Soovitan Hansaposti, sest see on turvaline ja mugav ostukeskkond.”

18.03.2019 12:12 - Raido Tamar
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://www.hansapost.ee/ Hansapost arvustusi (review)Otsi Google abil: hansapost (review)