9.1 21 hindajat

Folderit dokumendihaldus
http://www.folderit.com/et

Veebipõhine dokumendihaldussüsteem.

Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
03.09.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Hea süsteem, pole midagi öelda. On hästi pihta saadud, kuidas asi arusaadavaks teha ja päris kõva point on see, et hind on per firma, mitte per kasutaja. Sellist asja pole näinudki. Ehk et meie 23 inimesega firma maksab süsteemi eest kuus alla 9 euri, mis on suht naljanumber. Täiega rahul!”

29.03.2016 20:24 - Kashmiirhiir
Hinnang arvustusele:
  +6   -0

“Väga asjalik koht, kus oma aina kõrgenevat digilepingute kuhja hoida. Enne hoidsin Dropboxis, aga tüütas ära, et ma saan otsida ainult failinimede järgi. Mis on enamasti "Arve 17.pdf" või "Leping_Lisa1.ddoc" stiilis. Ehk et mingi metainfo on ikka vajalik, saaks otsida allkirjastajate ja tegelike pealkirjade järgi.
Muidu on dokumendihaldused, mida ma näinud olen, ilgelt kallid ja lisaks veel megasegased ja keerulised. Nii et see on värskendav kogemus. Esimesest kasutuskorrast oli selge, kuidas käib, saab ka meiliga faile sisse saata, meeldetuletusi lepingutele aegumise kohta külge riputada jne. Võiks olla mingeid abimaterjale iseenesest, kuidas kasutada, aga samas mina neid ei vajanud ja esimesel sisselogimiskorral tulevad mingid väiksed dialoogiboksid ka ette. Lihtsalt mõni äkki tahab..
Eesti päritoluga teenus, minuteada.”

03.09.2015 12:27 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.folderit.com/et Folderit dokumendihaldus arvustusi (review)Otsi Google abil: folderit dokumendihaldus (review)