9.5 15 hindajat

Emmaljunga City Cross

Emmaljunga lapsevanker. Raami kaal: 6,5 kg / Rataste kaal: 2,2 kg / Isteosa kaal: 5,9 kg / City Korviga: 12,9 kg / Mõõdud kokkupandud kujul: 89x60x47 cm (koos ratastega, pikkus x laius x kõrgus). Lisas anneliina 04.08.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Ostsin 2014.a kasutatult 2011 aasta mudeli. Ostes oli vanker justkui uus, kuigi oli eelnevalt kahe lapse poolt kasutatud. Praegu aastal 2016 ei esine vankril peale kerge pleekimise muid defekte, kuigi vanker on igapäevases kasutamises.

Plussid: käib väga lihtsalt ja kiirelt kokku, mahub ka sedaani pagassi.

Saab hakkama nii lumes, kui liivas, linnas - kui maal. Ta tundub vedrustuselt jäik, kuid tegelikult on väga stabiilne ja turvaline.

Ei sobi "kaubamaja käruks", suhteliselt väsitav on poeriiulite ja stangede vahel sellega manööverdada, aga see ei ole vankri miinus otseselt.

Soovitan quadrolift kookonit, minu 1,5 a poiss magab teist talve selle sees, ideaalne lahendus kõva kookoni asemel. Uuel vankril eelistan kindlasti kõva kookoni asemel just quadrolift tüüpi kookonit (pikem kasutusiga). Laps magab nii talvel kui suvel õues ja selle kookoniga pole kunagi pidanud kartma, et hakkaks külm.

Vanker sobib praktilise meelega ja nõudlikule inimesele, kes kasutab vankrit palju ja igapäevaselt ning kelle jaoks on tähtsal kohal lapse mugavus ja heaolu.

Kindlasti ei sobi emale, kes nimetab jalutamiseks paarisaja meetri läbimist parklast kaubamajja (leidub ka mugavamaid vankreid selle jaoks).”

04.03.2016 16:43 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Uskumatult hea valik, tootega sada protsenti rahul. Lihtsalt Super käru!”

23.06.2014 01:07 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Emmaljunga City Cross arvustusi (review)Otsi Google abil: emmaljunga city cross (review)