8.6 43 hindajat

Aqva Hotel & Spa
http://www.aqvahotels.ee

Parkali 4, Rakvere. Lisas Plum 28.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kõik oli hea. Eriti hea spa ja restoran. Hommikusöök hea valikuga. Teenindus oli ülisuper!!! Ideaalne koht mini-puhkuseks!”

01.03.2015 22:54 - relts11
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Käisin seal nii mitu head aastat tagasi koos poja ja emaga.Mina käisin lõõgastumas,nemad siis olid basseinis.Väga tore koht lõõgastumiseks.Järgmine kord ,kui Rakveresse satun ,olekski külastamise põhjuseks spa.”

28.02.2015 10:01 - cameelion32
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Olin seal umbes 7 aastat tagasi, kuid siiamaani on head mälestused kohast.
Ilus, meeldiv koht!
Saunad mõnusad!”

26.02.2015 11:26 - Kariov
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
26.02.2015 20:13 Nimetu
Käisin seal kaks nädalat tagasi, mulle väga meeldis, super

“Parim koht lõõgastuseks :)”

25.02.2015 18:34 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Väga mõnus koht, kus aeg maha võtta.. meeldiv teenindus ja õdus atmosfäär! Soovitan :)”

24.02.2015 14:03 - Lusine
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Parim veekeskus eestis!
Minu suur lemmik ja kindlasti külastan seda veel ja veel ja veel!
Minu õe lemmik samuti, kes seal koos perega väga sage külaline on! :)

Parimat vaid!

Kätlyn V.”

24.02.2015 11:46 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kahjuks pole seal käinud. Punktid panin teiste muljete järgi. Kui ise ära käiks, siis saaks ehk juba 10 punkti panna. Väga kiidetakse. Tahaks ise kogeda :)”

24.02.2015 11:39 - h4lilaan
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“kompaktne, mõnusa saunaosaga, kuhu ema saab põgeneda + massazhibassein. lastel liutoru ja muud atraktsioonid. hind muidui üks kallimaid riigis.”

23.02.2015 20:26 - aiskriim
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Meie perel õnnestus sellel aastal (2014) kahel korral seal käia. Eriti meile kõigile meeldis saunade osa, kuna oleme suured saunas käijad. Pisematelgi oli tegevusi, eriti toru... Hea puhkus oli.”

23.02.2015 19:50 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Seni pole Eestis veel paremat spaad valmis tehtud. Teenindus tasemel, restotanis maitsev toit, palju atraktsioone.”

23.02.2015 16:26 - mutikas
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Tuleb kiita seda Rakvere spaad. Alates välisest arhitektuursest disainist kuni kõige sisuliseni, saab Aqva/Aqua spa minult palju head tagasisidet.

Sisse checkides tekkis väike probleem, sest uksekaardid ei töötanud, pidin kaks korda retseptsioonis käima, sest esimene kord tagasi tulles kodeeriti kaart uuesti, aga ka sellest polnud abi. Siis tuli tehnik ja kodeeris ukse küljes oleva seadme uuesti, see aitas.
Teine negatiivne asi oli ka nö tehniline ja mitte otseselt Aqva Spa süü, nimelt tekkis parklas mingil ajal kolm parkimisrida järjest, seega keskmised, sh meie, olime kinni pargitud.

Nii, aga nüüd kõige positiivse juurde. Disain, mis saab alguse maja väljast ja mida juba mainisin, jätkub siseruumides päris omanäoliselt. Kõikjal Aqva spas olles on üsna selge tundmine, et oled just Aqva spas ja mitte kusagil mujal. Kenad suured mereveeakvraariumid ilmestavad vastuvõtluala hästi, samuti voolav vesi laial peegelseinal. Muidugi on seal juba kerge kemikaalide hõng, sest muidu läheks see kena peegelind õige ruttu vetikaid täis.
Üldiselt iseloomustab Aqva spa disainiotsuseid toretsemine ja mitte üldse halvas mõttes. Kõiksuguste minimalistlikult põhjamaise disainiga spade kõrval on sellisel julgemalt lähenemisel kindlasti oma koht ja see mõjub huvitava vaheldusena.

Üldiselt on kogu liikumine spas ja hotellis nagu Suure Venna silma all. Lift ilma toakaardita ei sõida. Spasse sisenedes peab iga külastaja näitama randmepeale käivat kiipi, samuti veekeskuse alalt sunaalale liikudes. Kuna sisenesime uksest ühe kiibiga, ei saanudki ma enne tagasi tulla, kui olin oma sisenemise tagantjärgi registreerinud. Iseenesest pole süsteem keerukas ja on üsna mugav ja kiire.

Veekeskus ei näe välja väga uhke või erakordselt kena, aga ajab oma asja hästi ära ning pakub tegelikult rohkem võimalusi kui esmapilgul paistab. On beebide bassein, natuke suuremate laste bassein, üldbassein, ekstreembassein (kiire veevooluga, suurte lainetega, tormise ilma simulatsiooniga), "otste ujumise" bassein eraldi poolkorrusel.. Võimalusi on seega palju, ehkki nagu öeldud, disain muljet ei avalda.

Saunamaailm on alumisel korrusel, sinna minnes möödud paarist sooja veega mullivannist, samuti võimalusest õues üks ring teha. Olemas on ka üks toru neile, kes sealt alla tahavad lasta.

Saunamaailmas on olemas Caldarium, mis on ilmselt parima vaatega omasuguste seas erinevates spades, vaade on väikesele veekogule, ilusale muruplatsile, vanadele puudele ja kivikirikule. Olemas on 85-kraadine ja 100-kraadine soome saun, auroomi-, soola- ja tavaline aurusaun, infrapunasaun ja sanaarium. Lisaks võimalus end väikses külmaveebasseinis karastada ning kasutada kontrastjalavanni külma ja kuuma veega, põhjas jõekivid.

Toitu pakutakse allkorrusel nii lounge's nimega Fresco kui Fiore nimelises a la carte restoranis, mille disain on taas toretsev, teenindus suurepärane ja toidud ka päris head. Frescos on võibolla hinna-kvaliteedi suhe veidi rohkem paigas, aga mõlemad on head söögikohad.”

05.04.2014 17:16 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Saunad ja basseinid on täitsa tasemel. Eriti meeldis lainetega bassein. Kui nuriseda, siis aurusaunades auru küll eriti ei olnud. Kahjuks ka spakülastajad ei saa aru, et saunas ei pea kõva häälega plärama. Tahaks rahus mõnuleda, mitte vene baabade pläkutamist kuulata. Aga see ei ole otseselt hotelli süü.
Tuba oli ok - viisakas ja ilusa vannitoaga. Voodi oli pehme ja mõnus, padjad-tekid ka. Hotelli sisetemperatuur oli u 27 kraadi. Hullult palav minu jaoks. Õnneks sai toas kiiresti temperatuuri konditsioneeri abil reguleerida.
Ja lõpetuseks - hommikusöök oli üllatavalt maitsev ja suure valikuvõimalusega. Restorani osas võiks ka ära mainida, et väga hea teenindus. Keegi ei vaata imelikult kui sul on toidu suhtes erisoove (seda ka varasemalt etteteatamata). Ei võeta selle eest ka eraldi tasu, et tahad oma kana nt sealiha vastu vahetada (grupimenüü puhul). ”

18.12.2011 19:47 - kaksühes
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
13. mõnus

“Kena hotell ja palju erinevaid mõnusaid spa protseduure,10punkti ei pannud sellepärast,et kui ma seal käisin siis olid paljud saunad remondis”

30.03.2011 12:51 - Lea Ilves
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.aqvahotels.ee Aqva Hotel & Spa arvustusi (review)Otsi Google abil: aqva hotel & spa (review)