7.4 10 hindajat

Ülemiste Keskus
http://www.ulemiste.ee

Kaubanduskeskus Ülemistel, Suur-Sõjamäe 4, Tallinn. Lisas FlamingBall 05.07.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Ülemiste keskus on mulle üks Tallinnas olemasolevaid lemmikuid keskuseid kus tavaliselt püüan käija iga kord kui satun Tallinna kuna seal on nii palju erinevaid ja toredaid poode mida mulle külastada meeldib. Ka toodete hinnad on minu jaoks hämmastavalt soodsad ja aegajalt ikka üht koma teist omale soetan.”

17.01.2018 02:25 - KunnAllu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Mõttetuid poode liiga palju!
Korralikku kaupa, nt. riideid sealt naljalt ei leia!
Ainus pluss on jalatsipoed.”

12.08.2015 15:09 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Ülemistes on rohkem kuidagi sellist kodukaupa ja isegi mööblit. Leiab küll ka riideid jms, aga kõige nõrgem koht on Ülemiste keskuse puhul toidukohtade nappus. Mõni üksik koht on, ja need on ka kõik igavesed kehvad. McDonald's näeb neist kõige viisakam välja ja on seal tõesti mingi omaette disainiga, päris kena. Toit muidugi jama ka seal.”

09.07.2013 09:06 - Ferdinand
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
17.01.2018 02:28 KunnAllu
Minu arust on Ülemiste keskuses vähemalt 2 head söögikohta millest üks on Lido kus ka mina olin kuu aega praktikandina. Toitu on väga mitmes erinevad valikus ja hinnad pole ka just kõige hullemad. Muidugi probleemiks on see, et võtad Sa pool või täis portsioni , maksad ikka sama hinna. Pidin küll juhatajaga praktika ajal rääkima, kuid ununes ja nüüd on juba hilja. Teine hea söögikont on see mingi jaapani söögikoht oli vist Chop Stix või midagi sellist, seal on ka päris korralik valik. Minu enda lemmikuks eineks on seal magushapu kana nuudlitega.
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.ulemiste.ee Ülemiste Keskus arvustusi (review)Otsi Google abil: Ülemiste keskus (review)