9.0 8 hindajat

Fisher Price Laugh & Learn Nursery Rhymes CD Player

Eestikeelsete lauludega interaktiivne mänguasi. Sobiv vanus: 6-36 kuud. Lisas Kätu 04.12.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Ütleb eesti keeles ning isegi täitsa arusaadavalt 5 looma nime (hiir, lammas, lehm, koer,ahv) ja laulab lühikese laulu koos taustamuusikaga. Lõpus teeb veel selle looma häält ka.
Laulud on lihtsa ja meeldejääva meloodiaga, mis hakkab kummitama, niisama hoiatuseks mainin :)
Lapsele meeldib see muusika hirmsasti, nägu on kohe naeru täis ja vehib peaga ja kätega laulu taktis kaasa. Kinni meeldib tal hoida sangast ja sanga all on kolm nuppu mis samuti pilli käima panevad.
Muidu peaks töötama ka keset mänguasja olev suur oranž nupp, mis mootoriga keerutab ka nn. "CD-plaati" ja valib juhusliku loo. Mootor hakkas jupsima juba teisel päeval pärast ostmist. Nüüd ongi nii et enamasti ketas ringi ei käi, laps muidugi oskab seda näpuga ise ka ringi ajada. Vahel aga hakab nupp jälle tööle.”

04.12.2012 18:23 - Kätu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
06.12.2012 14:59 Nimetu
Meloodiad on küll meeldejäävad, aga tahaks teada, kes need eestikeelsed sõnad välja mõtles, või tegi seda Google Translate.
Näiteks laul "Lehm":
pikk piimariiul
on kassil käes viiul
ja lehm lendab kuule kui tuul
kutsikas naerab
ahv puhub pah
sest lusikas maandub su suul
19.12.2012 13:02 Nimetu
Kas patareisid oled proovinud vahetada? Meil juhtus nii, et poes proovitud mänguasjal samuti see ketas ringi ei käinud, aga kui uus toodi, siis sellel käis.
Inimesed poes näpivad kogu aeg ja siis patakad lähevad tühjaks.
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Fisher Price Laugh & Learn Nursery Rhymes CD Player arvustusi (review)Otsi Google abil: fisher price laugh & learn nursery rhymes cd player (review)